استعلام هزینه تیپاکس

برای ارزیابی هزینه حمل بسته سفارش خود توسط شرکت تیپاکس، می توانید با وارد نمودن وزن، ابعاد و ارزش تقریبی سفارش هزینه ارسال را مشاهده نمایید. هزینه ارسال به روش تیپاکس به صورت پس کرایه می باشد؛ بدان معنی که هزینه این نوع از ارسال توسط مشتری در هنگام دریافت بسته پرداخت می شود. از این رو، هزینه ای از مشتری توسط فارماکالا در زمان ثبت سفارش دریافت نمی شود.

با توجه به بالاتر بودن هزینه ارسال به روش تیپاکس نسبت به روش پستی، لازم است کاربر گرامی پیش از انتخاب گزینه تیپاکس، نسبت به ارزیابی هزینه حمل اقدام نماید. فارماکالا از گزینه تحویل اکسپرس زمینی جهت تحویل مرسولات استفاده می کند که زمان تقریبی تحویل بسته در حدود 72 ساعت از زمان ثبت بسته در تیپاکس می باشد.

کاربر گرامی، چنانچه در زمان تحویل بسته خسارتی در ظاهر بسته بندی اعم از شکستگی، تغيير شکل ظاهری، له شدگی، سوراخ شدگی، پارگی، خيس شدگی، متوجه بسته بندی مرسوله شده باشد، می توانید در محل نمايندگی و يا با حضور شخص نماينده تیپاکس اقدام به رويت و تنظيم صورتجلسه نمايد و اگر بدون صورتجلسه اقدام به دريافت مرسوله نمايد شركت تيپاكس هيچ مسوليتی در قبال پرداخت خسارت احتمالی نخواهد داشت.

چنانچه در زمان مراجعه مامور توزيع، تحویل گیرنده در محل حضور نداشته باشد، محموله به محل شعبه تیپاکس منتقل شده و گيرنده جهت دريافت آن بایستی به محل شعبه مراجعه نمايد. در صورت عدم حضور گيرنده، تيپاكس موظف است مجددا برای تحويل محموله مراجعه نماید. در صورت عدم حضور مجدد گیرنده و بازگشت مجدد بسته، محموله پس از 3 روز کاری به فارماکالا عودت خواهد شد.