راهنمای پیک موتوری تهران

پیک موتوری تی نکست

شیوه های ارسال پیک موتوری

ارسال سفارشات شهر تهران توسط پیک موتوری شامل 3 گزینه ارسال یک روز کاری، ارسال دو روز کاری و الوپیک می باشد که در ادامه جزئیات آن تشریح خواهد گردید:

پیک موتوری یک روز کاری: در صورتی که ثبت و تکمیل سفارش قبل از ساعت 11 صبح صورت پذیرفته باشد، بسته با هزینه ثابت برای تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران بین ساعت 16 الی 20 همان روز تحویل خواهد گردید.

پیک موتوری دو روز کاری: در صورتی که ثبت و تکمیل سفارش قبل از ساعت 11 صبح صورت پیرفته باشد، بسته با هزینه ثابت برای تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران بین ساعت 9 الی 13 روز بعد تحویل خواهد گردید.

تبصره 1: در صورتی که ثبت سفارش پس از ساعت 11 صبح انجام شده باشد، برنامه ارسال و تحویل بسته با یک روز تاخیر همراه خواهد شد. دلیل این مسئله، تحویل سفارشات به پیک های موتوری جهت شروع فرایند توزیع راس ساعت 11 صبح می باشد و پس از این زمان امکان تحویل مجدد سفارشات میسر نخواهد بود.

الوپیک: در صورتی که مشتری تمایل به ارسال بسته در بازه زمانی دلخواه داشته باشد و یا وزن و ابعاد بسته قابل ارسال با پیک موتوری 1 و 2 روزی کاری نباشد، بایستی این گزینه جهت ارسال بسته مدنظر قرار گیرد. هزینه حمل در این گزینه، براساس فاصله محل سکونت مشتری از انبار سایت و نیز زمان ارسال متغییر بوده و بایستی توسط مشتری در زمان تحویل بسته به پیک پرداخت گردد.

تبصره 2: مشتری گرامی پس از انتخاب گزینه الوپیک و ثبت سفارش، بایستی با شماره تلفن درج شده در صفحه اصلی وب سایت تماس گرفته و برنامه زمانی ارسال بسته را با همکاران فارماکالا هماهنگی نماید. برنامه زمانی ارسال در گزینه الوپیک، 10 صبح الی 18 عصر می باشد.

تبصره 3: ارسال بسته با گزینه پیک موتوری 1 و 2 روز کاری تنها برای بسته های با وزن کمتر از 6 کیلوگرم و ابعاد بسته کمتز از 35 سانتی متر میسر می باشد. در صورت نقض هر یک از این قیود، مشتری گرامی بایستی از گزینه الوپیک را جهت ارسال بسته انتخاب نماید.

تبصره 4: امکان پرداخت نقدی مبلغ سفارش به هیچ یک از همکاران پیک موتوری وجود ندارد؛ لذا تقاضا میشود پیش از رسیدن پیک از در دسترس بودن کارت بانکی خود اطمینان حاصل فرمایید.
تبصره 5: پیک موتوری پس از حضور در آدرس ثبت شده در سفارش، نسبت به برقراری تماس تلفنی جهت تحویل بسته اقدام خواهد نمود؛ لذا موکدا تقاضا میشود از در دسترس بودن تلفن همراه خود در بازه زمانی ثبت شده اطمینان حاصل کرده و پاسخگوی تماس پیک موتوری باشید.

تبصره 6: با توجه به نقض موارد امنیتی متعدد، هیچ یک از همکاران پیک موتوری حق ورود به ساختمان جهت تحویل بسته سفارش را ندارند. لذا از مشتری محترم تقاضا میشود در زمان حضور پیک در محل، نسبت به تحویل بسته در مقابل درب ورودی ساختمان اقدام فرمایند.

تبصره 7: در صورتی در شیوه ارسال پیک موتوری 1 و 2 روز کاری، امکان ارتباط پیک و مشتری میسر نشده و بسته به مشتری تحویل نگردد، امکان ارسال مجدد بسته (بدون اخذ هزینه اضافی) پس از هماهنگی همکاران فارماکالا با مشتری وجود خواهد داشت. این مسئله مشروط به پاسخگوی مشتری به تماس طی حداکثر 24 از زمان عدم تحویل بسته می باشد. در صورت عدم موفقیت در تحویل بسته در بار دوم، بسته سفارش به انبار سایت مرجوع شده و پس از هماهنگی با مشتری با گزینه الوپیک (با اخذ هزینه ارسال) مجددا ارسال خواهد گردید.

تبصره 8: شیوه ارسال پیک موتوری (تینکست) ویژه مناطق 22 گانه شهر تهران بوده و برای شهرها و شهرک های حومه تهران فعال نمی باشد. مشتریان گرامی ساکن حومه تهران می توانند از گزینه پست پیشتاز و تیپاکس جهت ارسال سفارش خود استفاده نمایند.

تبصره 9: شیوه ارسال در گزینه ارسال رایگان در شهر تهران، پیک موتوری 2 روز کاری تعریف شده است. در صورتی که مشتری گرامی تمایل به ارسال رایگان در بازه زمانی دیگری داشته باشد و یا وزن و ابعاد بسته بیش از مقادیر قید شده در بالا باشد، بسته با هماهنگی انجام شده با مشتری توسط گزینه الوپیک ارسال خواهد گردید. در این حالت هزینه ای معادل ارسال پیک موتوری 2 روز برعهده وب سایت فارماکالا بوده و الباقی مبلغ توسط مشتری پرداخت می گردد.

تبصره 10: لغو سفارش در هر زمان پیش از تحویل بسته به پیک موتوری (ساعت 11 صبح همان روز) امکان پذیر بوده و هزینه اضافی در بر ندارد. اما در صورت درخواست لغو بسته پس از تحویل به پیک موتوری، با توجه به شارژ هزینه حمل برای فارماکالا، مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال می باشد.

تبصره 11: امکان تغییر آدرس، شماره تماس و محتوای سفارش تا پیش از زمان تحویل بسته به پیک موتوری (ساعت 11 صبح همان روز) امکان پذیر می باشد. بدیهی است پس از تحویل بسته به پیک موتوری امکان تغییر در اطلاعات و محتوای بسته ارسال وجود نخواهد داشت.