روش‌های پرداخت

پرداخت هزینه سفارش در وب سایت فارماکالا از 3 طریق درگاه آنلاین بانکی، پرداخت در محل و کارت به کارت صورت می پذیرد. در ادامه جزئیات هر روش بصورت مختصر تشریح شده است.

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

درگاه بانکی آنلاین

کاربران فارما کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه آنلاین بانکی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن به همکاران فارماکالا نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال خواهد شد.

تبصره 1: درگاه آنلاین بانکی فارماکالا با توجه به رعایت ضوابط امنیتی بالا، از ابتدا تا انتهای فرایند واریز، کامل امن بوده و هیچ گونه نگرانی بابت افشای اطلاعات و یا کسر شدن اضافی مبالغ وجود ندارد. تضمین امنیت صفحه درگاه بانکی فارماکالا با شرکت به پرداخت ملت است که برند بزرگترین سرویس پرداخت آنلاین ایران را دارا می باشد.

تبصره 2: توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، بایستی کارت شناسایی معتبر جهت شناسایی مالک بسته به همراه داشته باشد.

تبصره 3: پرداخت آنلاین مبلغ سفارش باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می گردد.
تبصره 4: در صورتی که خطایی در حین تراکنش رخ داد، مبلغ کسر شده از حساب طی 3 الی 4 ساعت توسط بانک به حساب عودت داده خواهد شد. در صورت عدم بازگشت مبلغ و عدم دریافت پیامک تاییدیه از طرف فارماکالا طی 2 روز، لطفا همکاران ما را از طریق شماره تماس درج شده در صفحه اصلی وب سایت مطلع نمایید.

پرداخت در محل

پرداخت آنلاین درگاه بانکی

به منظور آسودگی بیشتر مشتریانی که تمایل به پرداخت هزینه سفارش در هنگام دریافت بسته دارند، در صورتی که آدرس ثبت شده در سفارش در مناطق 20 گانه تهران باشد، فارما کالا این امکان را فراهم آورده است که پرداخت از طریق دستگاه پوز (POS) صورت پذیرد. پرداخت نقدی هزینه سفارش به هیچ عنوان مورد پذیرش نبوده و پرداخت ها مطابق مبلغ درج شده روی بسته بایستی از طریق دستگاه کارت خوان سیار (POS) همراه مامور تحویل صورت پذیرد.

پرداخت کارت به کارت

کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت 6396071122184369 نزد بانک سرمایه بنام نازنین سیدعالی نژاد  واریز نموده و نام و شماره فاکتور خود را جهت بررسی به شماره تلفن 09037887234 ارسال نمایند. پرداخت وجه بصورت کارت به کارت می‌توان از طریق دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا اپلیکیشن های انتقال وجه اینترنتی صورت پذیرد.

تبصره 5: مشتری گرامی پس از انتخاب گزینه کارت به کارت و ثبت سفارش، 24 ساعت زمان برای واریز وجه و ارسال پیامک تایید زمان خواهد داشت. پس از گذشت این بازه زمانی و عدم واریز وجه و یا عدم ارسال پیامک (مطابق دستورالعمل بالا) توسط مشتری، فارماکالا مجاز به لغو سفارش و بازگشت محصولات به چرخه فروش می باشند.