روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

داروخانه آنلاین فارماکالا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم می نماید.

* در حال حاضر پرداخت در محل درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.

* سفارشات ثبت شده قبل از ساعت 11 صبح هر روز، همان روز ارسال خواهد گردید.

 

سفارشات شهر تهران

* انتخاب بازه زمانی تحویل برای گزینه پیک موتوری در شهر تهران الزامی می باشد. انتخاب پیش فرض در این گزینه اولین بازه زمانی فعال می باشد.

* برای دریافت بسته درب فروشگاه، بایستی سفارش خود را در وب سایت ثبت نموده و گزینه “خودم میام میگیرم” را انتخاب نمایید. برای نمایش این گزینه الزاما گزینه شهر بایستی “تهران بزرگ” انتخاب شده باشد.

سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از مقدار مشخص شده در صفحه اصلی وب سایت رایگان ارسال می‌شوند.

تحویل مرسولات تنها مقابل درب اصلی ساختمان انجام شده و امکان حمل بسته داخل ساختمان و مقابل درب واحد وجود ندارد. دلیل این امر شکایات مدیران ساختمان و ریسک سرقت بسته های همراه پیک موتوری می باشد.

 

سایر شهرستانها

* شماره مرسوله بسته های پستی از طریق پست بصورت مستقیم پیامک خواهد گردید. در صورت عدم دریافت پیامک، میتوانید 2 روز پس از ثبت سفارش مورد را از طریق پشتیبان سایت پیگیری فرمایید.
* بسته های پستی بصورت پست پیشتاز ارسال خواهند گردید. مدت زمان اعلام شده پست برای تحویل مرسولات 2 الی 5 روز کاری می باشد.
* امکان ارسال محلول های الکلی با سایز بالا از طریق پست مقدور نمی باشد.

 

جزئیات تحویل مرسولات

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس داروخانه آنلاین فارماکالا، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد.

دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از مقدار مشخص شده در صفحه اصلی وب سایت می‌شود.

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست است.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@parmakala.com به فارما کالا اطلاع دهید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.