دستورالعمل تغییر در سفارش

فروش آنلاین

به منظور تغییر در محصولات سفارش داده شده در صورت امکان دستورالعمل زیر را پیگیری بفرمایید:

1- در وحله اول کنترل نمایید که سفارش شما حتما در وب سایت داروخانه آنلاین فارماکالا (عالی نژاد) ثبت شده باشد. با توجه به تشابه نام بسیاری از فروشگاه ها، امکان وقوع خطا در این زمینه وجود دارد. در صورتی که پیامک تایید سفارش از فارماکالا را دریافت کرده اید، به گام بعدی بروید.

2- در صورتی که تمایل به کنسل شدن کل سفارش خود دارید، می توانید از طریق تماس با پشتیبانی مسئله را مطرح نمایید. این مورد بایستی قبل از ساعت 11 صبح همان روز ثبت سفارش صورت پذیرد؛ چرا که در این زمان، مرسولات تحویل پست و پیک موتوری شده و امکان لغو سفارش پس از تحویل به پست یا پیک موتوری وجود نخواهد داشت. در صورت لغو سفارش، درصورتی که مبلغ واریز شده باشد، کل مبلغ طی 24 ساعت به شماره کارت اعلامی شما واریز خواهد شد.

تبصره: در صورتی که اعلام لغو سفارش توسط مشتری پس از زمان تحویل بسته به پیک موتوری (ساعت 11 صبح همان روز) صورت پذیر، با توجه به شارژ هزینه ارسال بسته برای وب سایت فارماکالا، به منظور تکمیل فرایند لغو سفارش کاربر گرامی ملزم به پرداخت هزینه ارسال (از طریق گزینه کارت به کارت) در وجه داروخانه آنلاین فارماکالا می باشد؛ در غیر اینصورت پیک موتوری بسته را مطابق سفارش ثبت شده تحویل مشتری گرامی خواهد نمود.

3- درصورتی که تمایل به حذف محصول یا محصولاتی از سفارش خود دارید، می توانید از طریق تماس با بخش پشتیبانی فارماکالا و مسئله را مطرح نمایید. این مورد بایستی قبل از ساعت 11 صبح همان روز ثبت سفارش صورت پذیرد. در صورت لغو برخی از محصولات، درصورتی که مبلغ سفارش پرداخت شده باشد، مبلغ معادل طی 24 ساعت به شماره کارت اعلامی کاربر واریز خواهد شد.

4- در صورتی که تمایل به اضافه کردن محصول جدید به سفارش خود دارید، می توانید براساس الگوی زیر عمل کنید:

الف) اگر در مناطق 22 گانه تهران ساکن هستید، می توانید یک سفارش جدید با اطلاعات خود ثبت نمایید و تنها گزینه “تحویل درب فروشگاه” بعنوان روش ارسال انتخاب نمایید. در این حالت بهتر است توضیحات لازم را پس از درج آدرس قید نمایید. یادآور می شود این سفارش بایستی پیش از ساعت 11 صبح همان روز سفارش ثبت نمایید.

ب) اگر در خارج از تهران ساکن هستید، می توانید یک سفارش جدید با اطلاعات خود ثبت نمایید و محل شهر خود را “تهران” انتخاب نمایید و مراحل را مطابق گام قبل ادامه دهید. توجه فرمایید، در صورتی که مجموع وزن دو سفارش، از رده وزنی استاندار پستی سفارش اول بالاتر رود، هزینه ارسال پستی افزایش خواهد یافت. از اینرو همکاران ما هماهنگی لازم را جهت دریافت هزینه اضافی به عمل خواهند آورد.

اطلاعات تماس با پشتیبان فارماکالا

شماره تماس:   88537336-021 / 88170787-021

 

 

فروش آنلاین