دستورالعمل تغییر در سفارش

فروش آنلاین

به منظور تغییر در محصولات سفارش داده شده در صورت امکان دستورالعمل زیر را پیگیری بفرمایید:

1- در صورتی که تمایل به کنسل شدن کل سفارش خود دارید، می توانید از طریق تماس با شماره 021-88537335 یا 021-88537336 با همکاران هماهنگی نموده و مسئله را مطرح نمایید. این مورد بایستی قبل از ساعت 11 صبح همان روز ثبت سفارش صورت پذیرد؛ چرا که در این زمان، مرسولات تحویل پست و پیک موتوری شده و امکان لغو سفارش پس از تحویل به پست یا پیک موتوری وجود نخواهد داشت. در صورت لغو سفارش، درصورتی که مبلغ واریز شده باشد، کل مبلغ طی 24 ساعت به شماره کارت اعلامی شما واریز خواهد شد.

تبصره: در صورتی که اعلام لغو سفارش توسط مشتری پس از زمان تحویل بسته به پیک موتوری (ساعت 11 صبح همان روز) صورت پذیر، با توجه به شارژ هزینه ارسال بسته برای وب سایت فارماکالا، به منظور تکمیل فرایند لغو سفارش کاربر گرامی ملزم به پرداخت هزینه ارسال (از طریق گزینه کارت به کارت) در وجه وب سایت فارماکالا می باشد؛ در غیر اینصورت پیک موتوری بسته را مطابق سفارش ثبت شده تحویل مشتری گرامی خواهد نمود.

2- درصورتی که تمایل به حذف محصول یا محصولاتی از سفارش خود دارید، می توانید از طریق تماس با شماره 021-88537335 یا 021-88537336 با همکاران هماهنگی نموده و مسئله را مطرح نمایید. این مورد بایستی قبل از ساعت 11 صبح همان روز ثبت سفارش صورت پذیرد. در صورت لغو برخی از محصولات، درصورتی که مبلغ واریز شده باشد، مبلغ معادل طی 24 ساعت به شماره کارت اعلامی شما واریز خواهد شد.

3- در صورتی که تمایل به اضافه کردن محصول جدید به سفارش خود دارید، می توانید براساس الگوی زیر عمل کنید:

الف) اگر در خارج از تهران ساکن هستید، می توانید یک سفارش جدید با اطلاعات خود ثبت نمایید و تنها نحوه ارسال را “تیپاکس” انتخاب نمایید. در این حالت بهتر است توضیحات لازم را پس از درج آدرس قید نمایید. یادآور می شود این سفارش بایستی پیش از ساعت 11 صبح همان روز سفارش ثبت نمایید.

در صورتی که مجموع وزن دو سفارش، از رده وزنی استاندار پستی سفارش اول بالاتر رود، هزینه ارسال پستی افزایش خواهد یافت. از اینرو همکاران ما هماهنگی لازم را جهت دریافت هزینه اضافی به عمل خواهند آورد. رده های وزنی مرسولات پستی بصورت صفر الی نیم، نیم الی یک، یک الی 2، 2 الی 3 و … کیلوگرم می باشد که با توجه به بعد مسافت، هزینه مختلفی در بر خواهد داشت.

ب) اگر در مناطق 22 گانه تهران ساکن هستید، می توانید یک سفارش جدید با اطلاعات خود ثبت نمایید و تنها گزینه “تحویل درب فروشگاه” بعنوان روش ارسال انتخاب نمایید. در این حالت بهتر است توضیحات لازم را پس از درج آدرس قید نمایید. یادآور می شود این سفارش بایستی پیش از ساعت 11 صبح همان روز سفارش ثبت نمایید.

فروش آنلاین