مشارکت در فروش محصولات فارماکالا

همکاری با فارماکالا

همکاری در امر فروش آنلاین یکی از شیوه های بروز بازاریابی می باشد که جنبه های مختلفی از جمله بازاریابی اینترنتی، شبکه های اجتماعی و تبلیغات میدانی را در بر دارد. این شیوه به نحوه موثری بر درآمدزایی افراد خلاق تاثیر گذاشته و می تواند به عنوان یک شغل تمام وقت مدنظر قرار گیرد. در این شیوه فرد پس از ارائه درخواست ثبت نام، یک لینک اختصاصی دریافت می نماید. هر گونه خریدی که از طریق این لینک اختصاصی توسط کاربران از وب سایت فارماکالا صورت پذیرد در سامانه شناسایی شده و ثبت می گردد. سهمی از سود حاصل از فروش در این سفارشات بصورت دوره ای به حساب مشارکت کننده (بازاریاب) واریز می گردد.

براین اساس می تواند گفت، هرچه مجموعه افراد بیشتری به فروشگاه آنلاین جذب و خرید صورت پذیرد سهم سود نهایی بازاریاب بیشتر خواهد بود. لذا مشارکت کنندگان از تمامی ظرفیت های ممکن شبکه های اجتماعی، صفحات وب و موقعیت های میدانی مانند فروشگاه ها، ورزشگاه ها و سمینارها جهت جذب بیشتر مشتریان استفاده می نمایند.

تمامی مسئولیت پشتیبانی وب سایت، بسته بندی و ارسال مرسوله و پیگیری های آتی بر عهده فروشگاه آنلاین فارماکالا بوده و بازاریاب تنها مسئولیت هدایت مشتری به سایت و صفحه فروش محصول را برعهده دارد. با توجه به آنلاین بودن تمامی فرایند از ورود مشتری، ثبت سفارش، محاسبه سهم بازاریاب تا پرداخت وجه، هر گونه نگرانی در خصوص تضییع حقوق بازارباب برطرف می گردد.

برای عضویت در سامانه همکاری در فروش فارماکالا می توانید اطلاعات شخصی مورد نیاز را از طریق فرم زیر ثبت نمایید تا همکاران ما پیگیری لازم در این خصوص فعال سازی لینک اختصاصی شما به انجام رسانند.

فرم عضویت بازاریابان

در صورتی که عضوی از جامعه بازاریابان فارماکالا هستید می توانید از طریق لینک زیر از جزئیات وضعیت مشتریان و درآمد کسب شده خود اطلاع حاصل نمایید.

پیشخوان بازاریابان