در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

قرص دایجسترانگ Digestrong سینا فرآور 60 عددی

۶۹,۰۰۰ تومان

قرص دایجسترانگ سینا فرآور حاوی عصاره سداب، زیره سیاه، فلفل سیاه، زنجبیل و بوره ارمنی می باشد و با ترکیبات خود باعث توقف یا کاهش یافتن اسپاسم ها و گرفتگی های دستگاه گوارش شده و میزان ترشح شیرابه های گوارشی را افزایش داده و باعث بهبود کیفیت هضم می شوند. این محصول همچنین تقویت معده و کبد، هاضم و آنتی رفلاکس نیز می باشد.

قرص لاغری فلوردو سینا فرآور 60 عددی

۱۷۸,۰۰۰ تومان

قرص لاغری فلوردو سینا فرآور کلسترول و تری گلیسیرید می باشد. مصرف برگ چای سبز دارای اثرات زیادی در سلامت قلب و عروق است. مواد موثر آن مانند پلی فنل ها ریسک ابتلا به سرطان را کاهش می دهند. دراین محصول در پیشگیری از تصلب شرائین و بیماری های قلبی و کاهش ریسک ابتلا به سرطان موثر می باشد.

قرص لاغری هزال Hazal سینا فرآور 60 عددی

۱۷۹,۰۰۰ تومان

قرص لاغری هزال سینا فرآور صد در صد طبیعی و گیاهی است که بدون هیچ آسیبی، علاوه بر تناسب اندام به عنوان یک داروی تقویت کننده معده، کاهنده کلسترول و تری گلیسیرید نیز می تواند مصرف شود. همچنین این داروی گیاهی برای افرادی که دارای کبد چرب نیز هستند مفید است. به دلیل ماهیت گیاهان به کار رفته در این قرص، در رفع سستی و تنبلی معده که در طب سنتی ایرانی با عنوان سردی معده معرفی می شود نیز مفید و موثر می باشد.

قرص ایمیونیل فلور IMMUNILFLOR سینا فرآور 30 عددی

۲۶,۰۰۰ تومان

قرص ایمیونیل فلور سینا فرآور یک مکمل منحصر به‌ فرد و خاص می باشد که باعث حفاظت و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن به همراه افزایش اشتها و افزایش سطح انرژی بدن و افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها و عفونت ها می گردد. سیستم ایمنی یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بدن برای حفظ سلامتی است. تقویت سیستم ایمنی با جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ها و حفظ سلامت بدن به بهبود کارایی فرد کمک کرده و هزینه‌های اضافی درمان را از زندگی حذف می‌کند.