در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36
-45%
اسپری تاخیری آقایان VIP 212 سیمپلکس
212 VIP
ALLURE
KENZO
TOM FORD

اسپری تاخیری آقایان Delay سیمپلکس 65ml

۳۵,۰۰۰ تومان۴۵,۰۰۰ تومان

اسپری تاخیری سیمپلکس موجب تحریک افراد در حین رابطه زناشویی و حل مشکل زود انزالی در آقایان می‌شود. این اسپری تاخیری دارای ویتامین ایی بوده که باعث لطافت پوست شده و همچنین از سوزش و حساسیت جلوگیری می‌نماید.

ژل لوبریکانت افزایش نعوظ ارکتو ERECTO سیمپلکس 100ml

۵۶,۰۰۰ تومان

ژل لوبریکانت افزایش نعوظ ارکتو سیمپلکس موجب افزایش مدت زمان نعوظ در آقایان و بهبود کیفیت آن میشود. آقایان، 15 دقیقه پیش از نزدیکی، مقدار مناسبی از ژل را روی محل مورد نظر پمپ نموده و سراسر محل مورد نظر را به آن آغشته کرده و پس از 15 دقیقه با آب شستشو دهند. این محصول برای آقایانی که مشکل فشار خون، دیابت و مشکل قلبی دارند توصیه نمی شود.

ژل لوبریکانت تاخیری لانگ لاو سیمپلکس 100ml

۵۳,۰۰۰ تومان

انزال زود هنگام در آقایان موجب عدم لذت بردن از رابطه جنسی میگردد. استفاده از ژل لوبریکانت تاخیری لانگ لاو Long Love سیمپلکس موجب رفع مشکل انزال زودرس و تاخیر در انزال آقایان میگردد.

ژل لوبریکانت تنگ کننده پلژر Pleasure سیمپلکس 100ml

۴۴,۰۰۰ تومان

ژل لوبریکانت پلژر سیمپلکس با دارا بودن عصاره انار ضمن ایجاد خاصیت تنگ کنندگی و بازگرداندن لذت جنسی به بانوان و همسرانشان کمک می نماید. جهت مصرف بانوان مقداری از ژل را روی محل مورد نظر ریخته و به طور یکنواخت ماساژ دهند. سپس برای جذب و اثربخشی کامل به مدت 15 دقیقه صبر نمایند.

ژل لوبریکانت حجم دهنده آقایان پاور Power سیمپلکس 100ml

۴۶,۰۰۰ تومان

ژل لوبریکانت حجم دهنده آقایان پاور سیمپلکس موجب حجم دهندگی به آلت تناسلی آقایان میگردد. این محصول با حجم دادن به آلت جنسی آقایان ، لذت رابطه را چند برابر می نماید.

ژل لوبریکانت رمانتیک Romantic سیمپلکس 100ml

۴۵,۰۰۰ تومان

ژل لوبریکانت رمانتیک سیمپلکس با اسانس تحریک کننده توت فرنگی علاوه بر کاهش بوی نامطبوع ترشحات واژنی، باعث لطافت و نرمی این ناحیه شده و به کمک ترکیبات موثر خود حس کاملا طبیعی را برای شرکای جنسی هنگام دخول ایجاد می نماید.

ژل لوبریکانت رمانتیک پلاس Romantic Plus سیمپلکس 100ml

۴۵,۰۰۰ تومان

ژل لوبریکانت رمانتیک پلاس سیمپلکس با اسانس بابونه علاوه بر کاهش بوی نامطبوع ترشحات واژنی، باعث لطافت و نرمی این ناحیه شده و به کمک ترکیبات موثر خود حس کاملا طبیعی را برای شرکای جنسی هنگام دخول ایجاد می نماید.

ژل لوبریکانت گرم کننده هات سیمپلکس 100ml

۴۴,۰۰۰ تومان

ژل آمیزشی لوبریکانت گرم کننده هات HOT سیمپلکس در هنگام استفاده باعث ایجاد گرمای لذت بخش در ناحیه واژن مبگردد. استفاده از این محصول موجب  افزایش لذت جنسی در حین رابطه میگردد زیرا گرما داخل واژن موجب افزایش خون رسانی به آلت تناسلی آقایان و افزایش نعوظ در آنان میشود.

ژل افزایش میل جنسی بانوان DELIGHT سیمپلکس 100ml

۵۰,۰۰۰ تومان

ژل افزایش میل جنسی بانوان سیمپلکس حاوی ال آرژنین میباشد که موجب افزایش میل جنسی در بانوان میگردد. این محصول مناسب استفاده بانوانی که دچار سرد مزاجی هستند نیز میباشد زیرا با اثر بخشی مناسب خود موجب تحریک زنان به برقراری رابطه جنسی میگردد.