در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

پماد زراوند درماهیل DERMA HEAL سلفچگان 30g

۵۶,۰۰۰ تومان

پماد زراوند درماهیل سلفچگان محصولی مناسب برای درمان و التیام زخم‌های پوستی ناشی از دیابت است. این پماد صد در صد طبیعی و مواد تشکیل دهنده‌ای دارد که از رشد و بروز عفونت‌های قارچی و باکتریایی محافظت می‌کند.

پماد زنجبیل (جینجرول) ZANJEBIL سلفچگان 30g

۴۵,۰۰۰ تومان

پماد زنجبیل سلفچگان حاوی عصاره زنجبیل می باشد که زنجبیل با مهارآنزیم های سیکلوکسیژناز و لیپوکسیژناز منجر به کاهش تولید لوکوترین و پروستاگلاندین و در نتیجه رفع تورم و التهاب، تسکین درد و محافظت ساختارهای مفصلی وبهبود جریان خون در موضع و حفظ عملکرد مفاصل می شود.

کرم ادرار سوختگی رد رز RED ROSE سلفچگان 30ml

۴۸,۰۰۰ تومان

کرم ادرار سوختگی رد رز سلفچگان برای محافظت پای کودک از ادرار سوختگی به کار می رود. این محصول که حاوی روغن زیتون، وازلین، موم زنبور عسل، لانولین عصاره حنا است، یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند که ضدعفونی کننده و ضد حساسیت است و از التهاب ناشی از ادرار جلوگیری می کند و مانع پوسته پوسته سطح بدن می شود.

پماد ابوخلساء هانی درم HONEY DERM سلفچگان 30g

۴۶,۰۰۰ تومان

پماد سوختگی ابوخلسا‌ء هانی درم سلفچگان با توجه به ترکیبات خود که شامل گیاه ابوخلسا، موم زنبور عسل و روغن کنجد بوده به درمان انواع سوختگی‌های درجه یک، دو و سه می‌پردازد. این محصول همچنین آنتی باکتریال، افزایش دهنده سرعت ترمیم سوختگی و ضد اسکار می باشد.