در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسپری ضد تعریق استی فرش Apple Scent زنانه رکسونا 150ml

۶۹,۰۰۰ تومان

اسپری ضد تعریق استی فرش زنانه رکسونا با تکنولوژی آنتی اکسیدانت و رایحه ای ماندگار که طراوت و تازگی اش در تمام روز همراه می باشد، از تعریق زیاد جلوگیری می نماید. این محصول تونایی محافظت 48 ساعت را دارد و فاقد الکل می باشد. این محصول دارای رایحه ی سیب و خشخاش آبی است و مناسب مصرف روزانه بانوان می باشد. اسپری ضد تعریق رکسونا دارای فناوری موشن سنس است.

اسپری ضد تعریق اکسترا کول XTRA COOL آقایان رکسونا 150ml

۶۹,۰۰۰ تومان

اسپری ضد تعریق اکسترا کول XTRA COOL مردانه رکسونا باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن می شود. از ویژگی های این محصول مي‌ توان به پودري نبودن آن اشاره کرد، اما جهت کارايي بيشتر توصيه مي ‌شود تنها روي بدن استفاده شود. استفاده از اين اسپري با وجود ماندگاري 48 ساعته‌، به‌ صورت روزانه خواهد بود. این اسپري فاقد الکل و داراي رايحه ‌ي خنک و تند نعناع است.

اسپری ضد تعریق اینویزیبل black + white زنانه رکسونا 150ml

۶۹,۰۰۰ تومان

اسپری ضد تعریق اینویزیبل زنانه رکسونا با رایحه ملایم زنانه بدون ایجاد لک سفیدی بر روی لباس های تیره و لک زردی بر روی لباس های سفید از تعریق بیش از حد جلوگیری کرده و در کاهش بوی ناشی از تعریق موثر است. این محصول فاقد الکل بوده و ماندگاری و محافظت 48 ساعته دارد. رکسونا با تکنولوژی موشن سنس مستقیما بر اساس میزان حرکت، فعال می شود و شادابی را در سرتاسر روز به ارمغان می آورد.

اسپری ضد تعریق اینویزیبل آیس فرش ICE FRESH آقایان رکسونا 150ml

۶۹,۰۰۰ تومان

اسپری ضد تعریق اینویزیبل آیس فرش INVISIBLE ICE FRESH مردانه رکسونا با رایحه خنک و پرطرفدار مخصوص آقایان و محافظت 48 ساعته باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن می شود. این محصول هیچ رد سفیدی بر پارچه های تیره باقی نمی گذارد. دئودورانت رکسونا باعث ایجاد حس نشاط و سر زندگی می شود و فاقد الکل است. در فرمولاسیون اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل اینویزیبل آیس فرش از فناوری جدید Motion Sense استفاده شده که با حرکات بدن فعال می شود.

اسپری ضد تعریق شاور فرش shower fresh زنانه رکسونا 150ml

۶۹,۰۰۰ تومان

اسپری ضد تعریق شاور فرش زنانه رکسونا با رایحه ای ملایم از بروز بوی نامطبوع جلوگیری می‌ کند. خنکی و شادابی را به پوست هدیه می‌ دهد و ماندگاری و محافظت 48 ساعته دارد. این محصول فاقد الکل است و از ایجاد حساسیت برای پوست جلوگیری می‌ نماید. این محصول دارای فن آوری موشن سنس می باشد.

اسپری ضد تعریق وی ایت V8 آقایان رکسونا 150ml

۶۹,۰۰۰ تومان

اسپری ضد تعریق وی ایت V8 مردانه رکسونا حاوی رایحه‌ای بسیار خنک، مناسب برای روزهای پر فعالیت آقایان می باشد. این اسپری با ترکیبات ضد تعریق و بدون الکل، می‌تواند به مدت 48 ساعت، بوی نامطبوع عرق را از آقایان دور نگه دارد. این اسپری غیر پودری بوده و پس از اسپری کردن آن، زیر بغل خشک می‌ماند و اثری از لک و سفیدی نیز بر جای نمی‌گذارد.