برند لایف پلن Lifeplan انگلستان در 35 سال گذشته، مکمل ها و مواد معدنی را با بالاترین کیفیت برای مشتریان در سراسر جهان تهیه کرده است. محصولات این برند با استفاده از مواد طبیعی و توسط متخصصانی که دائما در حال بدست آوردن بهترین فرمولها هستند، برای سلامتی مشتریان تولید می شوند. از سال 1983 دامنه محصولات از 33 به بیش از 280 کالا گسترش یافته است.
Lifeplan با استفاده از یک سیاست دفن زباله، مواد دور ریختنی را بازیافت و استفاده مجدد می کند. Lifeplan همچنین حق بیمه ای را که برای ساخت منابع جدید انرژی سبز در انگلیس سرمایه گذاری شده است، پرداخت می کند.
کلیه محصولات موجود در دامنه Lifeplan، مطابق با عملکرد خوب تولید (GMP) در انگلستان تولید می شود. Lifeplan همچنین دارای مجوز دارویی MHRA و اعتبار سنجی انجمن وگان است و مورد تأیید انجمن خاک نیز میباشد.

در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

قرص ال آرژنین L-Arginine 500 لایف پلن 60 عددی

قیمت اصلی ۷۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۵,۰۰۰ تومان است.

قرص ال آرژنین لایف پلن حاوی مقدار زیادی از یکی از انواع آمینو اسیدهای ضروری برای بدن می باشد. اسید های آمینه در رشد توده عضلانی و حفظ حالت طبیعی استخوان ها نقش دارند. ال آرژنین یکی از آمینو اسید های مورد نیاز برای ترکیب پروتئین هایی است که بدن توانایی تولید آن ها را ندارد. در برخی موارد که بدن قادر به تولید میزان کافی از این آمینو اسید نمی باشد، باید با رژیم غذایی مناسب و یا با مصرف یک مکمل، مقدار مورد نیاز آن جبران گردد. اسید های آمینه بلوک های ساختاری پروتئین هستند و به حفظ و رشد توده ماهیچه کمک می کنند.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Arginine500mg*

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

قرص مینرال کلسیم و منیزیم Minerals لایف پلن 100 عددی

قیمت اصلی ۷۸,۲۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۳,۰۰۰ تومان است.

قرص مینرال کلسیم و منیزیم 500 میلی گرم لایف پلن در حفظ سلامت و استحکام استخوان و دندان ها و فعالیت آنزیم ها نقش چشمگیری دارد و در بسته بندی 100 عددی عرضه می گردد. همچنین مصرف این مکمل از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری می کند. منیزیم همچنین در درمان بیخوابی و استرس و افسردگی موثر می باشد. این قرص ها از ماده طبیعی به نام دولومیت ساخته شده اند که منبغ غنی از کلسیم و منیزیم می باشد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Calcium151mg18%
Magnesium66mg17%

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.