شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی و تخصصی که حاصل گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی است بنیان گذاری شده. برند EVIDERM از برندهای این شرکت میباشد.

مدیریت عامل و اعضاء هئیت مدیره این شرکت با مشارکت در سمینارها و نشست های علمی معتبر در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس … و فعالیت های برون مرزی، دانش و تخصص لازم را در زمینه فرموله کردن، بهبود کیفیت محصولات و کارایی مواد اولیه کسب نموده و به بهترین نحو از این آموزه ها استفاده مینمایند. ارائه مقالات تخصصی علمی ، مشاوره به پزشکان پوست ومو و حمایت از تولیدکنندگان ملی (در زمینه بهره گیری از عصاره های صد در صد گیاهی و مؤثر درون مرزی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست های علمی در زمینه آموزش شهروندان جهت مراقبت صحیح و استفاده از مواد و محصولات از جمله دستاوردهای قابل توجه و بی نظیر این شرکت می باشد.
شرکت (EVIDERM) اویدرم با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه با جلسات مکرر با شرکتهای اروپایی جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائیدیه و آزمایشهای مکرر واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می نماید .
ارتقاء علمی و دانش تخصصی دغدغه همیشگی این واحد بهداشتی بوده . علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هئیات مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می پذیرد ، این شرکت در طراحی ، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

نمایش 1–16 از 40 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک تقویت کننده مو پالمینکس +PALMINEX اویدرم 100ml

۳۴۰,۰۰۰ تومان

تونیک تقویت کننده مو پالمینکس + PALMINEX اویدرم، ضمن تقویت و تغذیه پیاز مو و افزایش جریان خون در اطراف فولیک ها، با مهار تولید آنزیم دی هیدرو تستوسترون مانع از ریزش موی سر ارثی می شود. این تونیک موثردر رفع ریزش موی سر با الگوی آندروژنتیک (ارثی)؛ جلوگیری از تولید دی هیدروتستوسترون (عامل ریزش موی ارثی)؛ محرک رویش مجدد مو؛ افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها؛ افزایش استحکام بافت اطراف فولیکول؛ تنظیم کننده pH و ترشحات غدد چربی پوست سر میشود.

تونیک تقویت کننده مو پالمینکس Palminex اویدرم 80ml

۲۳۰,۰۰۰ تومان
تونیک تقویت کننده مو پالمینکس Palminex اویدرم با بهره گیری از پیشرفته ترین مواد موثر، با انتقال اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، موجب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و نهایتا کنترل ریزش مو و کمک به رویش مجدد آن ها می گردد.

تونیک تقویت مو کراستم KERASTEM اویدرم 60ml

۲۰۵,۰۰۰ تومان

تونیک تقویت مو کراستم اویدرم تقویت کننده رشد مو و جلوگیری کننده از ریزش موهای غیر آندروژنیک (غیر ارثی- هورمونی) می باشد که به تغذیه فولیکول های ضعیف و نازک مو پرداخته و باعث افزایش جریان خون در اطراف آنها می گردد.

ژل بهداشتی بانوان پس از بلوغ اوی لیدی EVILADY اویدرم 150ml

۸۱,۰۰۰ تومان

ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی اطراف واژن به پیشگیری از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع کمک می‌کند. این محصول مناسب افراد بالغ است.

ژل موضعی جوش اوی سبونورم EVISEBONORM اویدرم 15ml

۱۷۴,۰۰۰ تومان

ژل موضعی جوش اوی سبونورم EVISEBONORM اویدرم، با ترکیبات منحصر به فرد به از بین بردن باکتری ها و سلول های مرده که مسبب ایجاد جوش هستند، کمک میکند و از تشکیل جوش های جدید پیشگیری میکند. جوش های صورت و بدن مشکلی آشنا برای همه افراد است که با کمک این ژل ضد جوش، پیشگیری کنید.

شامپو اوی ولوم EVIVOLUME اویدرم 250ml

۱۰۴,۰۰۰ تومان

شامپو اوی ولوم اویدرم حفظ تمیزی و پاکیزگی مو، موهای نازک و ضعیف را به موهایی حجیم و پرپشت تبدیل می نماید. این ترکیب ویژه به واسطه دارا بودن ویتامین B و عصاره آلوئه ورا ریشه و سافه موها را تقویت کرده و حالت پذیری آن را بهبود می بخشد.

شامپو اویدرای EVIDRY اویدرم 200ml

۷۸,۷۰۰ تومان

شامپو اویدرای اویدرم مناسب موی خشک و آسیب دیده، دارای فرمول ویژه با بهره گیری از دو ماده اولیه پیشرفته، شامل کراتین با منشا گیاهی و کمپلکس رطوبت رسان می باشد که باعث ترمیم تارهای آسیب دیده مو و رفع مو خوره می گردد. این محصول ضمن تامین رطوبت به کف سر، درخشندگی و نرمی را به موها باز می گرداند.

شامپو تقویت کننده مو چرب کراستم جی Kerastem-G اویدرم 250ml

۱۲۲,۰۰۰ تومان

شامپو تقویت کننده موهای چرب کراستم جی Kerastem-G اویدرم آقایان و بانوان با pH 5.5 سبب افزایش مقاومت مو در برابر آسیب های محیطی شده و به کاهش ریزش مو با الگو های مختلف کمک می کند و چربی پوست سر را نیز متعادل می سازد. از کارایی های دیگر این محصول می توان کمک به تحریک رشد مجدد مو اشاره نمود.

شامپو تقویت کننده موی خشک کراستم دی KERASTEM-D اویدرم 250ml

۱۱۹,۰۰۰ تومان

شامپو کراستم دی اویدرم با بهره گیری از پیشرفته ترین مواد موثر، با انتقال اکسیژن و مواد مغذی به پیاز مو، موجب تقویت جریان خون مویرگی پوست سر و نهایتا کنترل ریزش مو می گردد. همچنین با داشتن گلیسیرین گیاهی سبب نرمی، درخشندگی، استحکام و مقاومت چشمگیر موها در برابر آسیب های محیطی می شود. این شامپو با داشتن اثر آنتی استاتیک و رفع گره خوردگی، حالت پذیری و شانه خوری مو را افزایش می دهد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش پالمینکس PALMINEX اویدرم 250ml

۹۹,۰۰۰ تومان
شامپو ضد ریزش پالمینکس اویدرم با pH=5.8، موثر در رفع ریزش مو با الگو های مختلف (بانوان و آقایان) و افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها می باشد. همچنین این شامپو تقویت کننده رشد موهای جایگزین، تنظیم کننده pH و ترشحات غدد چربی پوست سر می باشد.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس پلاس +PALMINEX اویدرم 200ml

۱۷۰,۰۰۰ تومان

شامپو تقویت کننده و ضد شوره پالمینکس اویدرم علاوه بر تقویت مو، موجب رفع شوره از کف سر می‌شود. این شامپو از یک سو حاوی ترکیبات تقویت کننده مو همچون کوپیرول، عصاره سائوپالمتو و کافئین می باشد که ریزش مو را کنترل می کنند. از سوی دیگر دارای ترکیبات ضد شوره قوی همچون سیکلوپیروکس، زینک پیریتیون و اسید سالیسیلیک می باشد که شوره های شدید و مقاوم به درمان را برطرف می کنند. همچنین، مخلوطی از عصاره های گیاهی کف سر را التیام بخشیده و التهاب و قرمزی کف سر را کاهش می دهد.

شامپو سبونورم جی SEBONORM-G اویدرم 250ml

۱۰۱,۰۰۰ تومان

شامپو سبونورم جی اویدرم با دارا بودن فرمولاسیون اختصاصی، باعث کاهش ترشحات غدد چربی پوست سر گردیده و موها را تمیز و خوش حالت می نماید. این شامپو ضمن تقویت پیاز و ساقه موها، کمک شایانی به رفع ریزش و شوره در افرادی که دارای مو و پوست سر چرب می باشند، می نماید.

شامپو سبونورم دی SEBONORM-D اویدرم 250ml

۱۰۱,۰۰۰ تومان

شامپو سبونورم دی اویدرم با دارا بودن فرمولاسیون اختصاصی، باعث کاهش ترشحات غدد چربی پوست سر گردیده و موها را تمیز و خوش حالت می نماید. این شامپو ضمن تقویت پیاز مو، باعث احیا و بازسازی موهای خشک و آسیب دیده شده و مانع از ایجاد موخوره می گردد.

شامپو ضد شوره اکتوزینک OCTOZINC اویدرم 250ml

۸۳,۰۰۰ تومان
شامپو اکتوزینک OCTOZINC اویدرم (ضد شوره مناسب موهای خشک) باعث رفع شوره های خفیف تا متوسط می شود و همچنین سبب جلوگیری از بروز مجدد شوره می گردد. این شامپو با بازگرداندن رطوبت موی سر به حالت طبیعی، موجب نرمی، لطافت و درخشندگی موها می شود و حالت پذیری و شانه پذیری را افزایش می دهد.

شامپو ضد شوره سیکلوزینک CICLOZINC اویدرم 250ml

۱۲۴,۰۰۰ تومان

شامپو ضد شوره سیکلوزینک CICLOZINC اویدرم باعث رفع شوره های خفیف تا متوسط می شود و همچنین سبب جلوگیری از بروز مجدد شوره می گردد. این شامپو با بازگرداندن رطوبت موی سر به حالت طبیعی، موجب نرمی، لطافت و درخشندگی موها می شود و حالت پذیری و شانه پذیری را افزایش می دهد.

شامپو ضد شوره سیکلوزینک جی Ciclozinc-G اویدرم 250ml

۱۴۳,۰۰۰ تومان
شامپو سیکلوزینک دی اویدرم (ضد شوره مناسب موهای خشک) با بهره گیری از موثر ترین مواد همچون سیکلوپیروکس، زینک پیریتیون، پیروکتون اولامین و پروتئین هیدرولیز شده گندم، ذرت و سویا، ضمن رفع شوره های شدید و التهاب و خارش، از بروز مجدد شوره ها جلوگیری می کند و با بازگرداندن رطوبت موی سر به حالت طبیعی، موجب نرمی، لطافت و درخشندگی موها می شود و حالت پذیری و شانه پذیری را افزایش می دهد.