در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

خمیر دندان روزانه Daily Care آکوا گام 100g

قیمت اصلی ۴۶,۸۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸,۰۰۰ تومان است.

رعایت بهداشت دهان و دندان برای جلوگیری از خراب شدن و آسیب های دندانی بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل انتخاب یک خمیر دندان مناسب و بهداشتی باعث می شود درصد خرابی دندان ها کاهش یابد. خمیر دندان روزانه آکوا گام خاصیت ضد پوسیدگی، ضد جرم و ضد پلاک داشته و با نفوذ پذیری بالا تمام نقاط دهانی و فضای بین دندانی را پاک می‌کند.

خمیر دندان روزانه Sensitive دندان های حساس آکوا گام 100g

قیمت اصلی ۵۳,۸۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۲,۰۰۰ تومان است.

تقریبا از هر هشت بزرگسال یک نفر حساسیت دندانی را تجربه می‌کند. این وضعیت که از نظر تخصصی حساسیت بیش از حد دندان نامیده می‌شود، منجر به احساس گذرا و دردناک در یک یا چند دندان می‌شود که معمولاً در اثر محرک‌های گرم، سرد یا شیرین ایجاد می‌شوند. خمیر دندان روزانه دندان های حساس آکوا گام موجب کاهش حساسیت دندان ها می شود و ضمن محافظت از لثه، به حفظ رطوبت دهان و خنک کردن دهان و تنفس نیز کمک می کند.

خمیر دندان سفید کننده روزانه Whitening آکوا گام 100g

قیمت اصلی ۵۳,۸۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۲,۰۰۰ تومان است.

 گاهی برای از بین بردن جرم‌ها و همچنین سفید کردن دندان ها حتما لازم نیست به دندان پزشک مراجعه کرد. برخی از خمیر دندان‌ها ویژگی هایی دارند که با استفاده از آنها می‌توان تا حدود زیادی از شر جرم‌ها و لکه های دندانی خلاص شد. خمیر دندان سفید کننده روزانه آکوا گام همین ویژگی را دارد و علاوه بر این که سفید کننده حرفه ای است، ضد جرم، ضد پلاک و ضد پوسیدگی دندان نیز می باشد.