براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۳ کالا از ۳

21st Century شرکت بهداشت و درمان، در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان بین المللی مکمل های غذایی با 7 دفتر در مکان های مختلف در سراسر جهان و در ایالات متحده است. محصولات 21 سنتری و محصولات غذایی در حال حاضر در بیش از 50 کشور مختلف در سراسر جهان  با برچسب مختلف مورد مصرف قرار می گیرد. 21 سنتری یکی از بهترین برندها در جهان است که محصولات بهداشتی را با کیفیت بالا و فرمولاسیون تغذیه تولید و صادر مینماید. دریافت جایزه معتبر “صادر کننده در سال” در ایالت آریزونا، از افتخارات این برند میباشد.

21st Century

21 سنتری با بیش از 1000 محصول بهداشتی، که شامل همه نیازهای مشتریان از جمله ویتامین ها، مواد معدنی، عصاره های گیاهی، محصولات کنترل وزن، چای گیاهی و مواد افزودنی بیولوژیکی فعال حیوانات خانگی از بخش تغذیه حیوانات نیز می باشد، در جهان پیشرو است.

در قرن 21، ما به اصول مذهبی و رژیم غذایی مشتری هایمان احترام می گذاریم. بنابراین 21 سنتری در حال توسعه محصولات جدید است که می تواند نیازهای خاص مشتریان را تامین کند. به عنوان مثال، این کمپانی یک کپسول گیاهی در خط عصاره های گیاهی را ارائه نموده، که می تواند برای سایر محصولات نیز عرضه گردد.

مقایسه ( 0 مورد )