در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You حاوی موم عسل 50ml

۳۹,۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست حاوی موم عسل، مغذی و ترمیم کننده ی پوست دست است. ترکیبات و روغن های موجود در این کرم، خاصیت ضد چروک، ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی داشته و سبب نرمی و لطافت پوست های آسیب دیده و خشک می شود. این کرم دارای بافتی سبک است و مناسب برای انواع پوست می باشد.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You رزهیپ و ویتامین ث 50ml

۳۹,۰۰۰ تومان

کرم مرطوب کننده دست With You رزهیپ و ویتامین ث، خاصیت ضد التهاب، آلرژی و نرم کنندگی دارد. علاوه بر این روغن های شی باتر و آفتاب گردان به کار رفته در این کرم سبب آبرسانی و لطافت پوست شده و از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند. این کرم دارای بافتی سبک است و به سرعت جذب پوست می شود. کرم دست عصاره گل رز ویت یو دارای حجم 50 میلی لیتر و مناسب برای انواع پوست می باشد.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You روغن دانه شی باتر 50ml

۳۹,۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست With You حاوی روغن دانه شی باتر، مغذی و ترمیم کننده ی پوست دست است. ترکیبات و روغن های موجود در این کرم، خاصیت ضد چروک، ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی داشته و سبب نرمی و لطافت پوست می شود. این کرم دارای بافتی سبک است و مناسب برای پوست های خشک است و در برابر گرما و سرما از پوست محافظت می نماید.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You روغن هسته انگور 50ml

۳۹,۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست روغن هسته انگور ویت یو With You برای نرم و مرطوب کردن پوست مناسب است. این کرم برای دست قابل مصرف بوده و حاوی روغن هسته انگور و عصاره شی باتر است که به تغذیه و ترمیم پوست کمک می‌کند. این کرم افزایش دهنده حالت ارتجاعی پوست بوده و برای کاهش چین و چروک موثر است.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You عصاره شکوفه گیلاس 50ml

۳۹,۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست With You عصاره شکوفه گیلاس، مغذی و ترمیم کننده ی پوست دست است. ترکیبات و روغن های موجود در این کرم، خاصیت ضد چروک، ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی داشته و سبب نرمی و لطافت پوست می شود. این کرم دارای بافتی سبک است و مناسب برای انواع پوست است و در برابر آفتاب از پوست محافظت می نماید.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You عصاره هلو و روغن آووکادو 50ml

۳۹,۹۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست هلو و روغن آووکادو ویت یو With You دارای قدرت نرم و مرطوب کنندگی بالایی بوده و برای انواع پوست مناسب است. این کرم بی‌نظیر حاوی روغن آووکادو و عصاره هلو است که موجب رطوبت رسانی و تغذیه کنندگی پوست می‌شود. این محصول خشکی و ترک‌های پوستی را رفع می‌کند و دارای رایحه بی نظیر هلو است.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You عصاره وانیل و روغن آرگان 50ml

۳۹,۰۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده دست با عصاره وانیل و روغن آرگان، مغذی و ترمیم کننده ی پوست دست است. ترکیبات و روغن های موجود در این کرم، خاصیت ضد چروک، ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی داشته و سبب نرمی و لطافت پوست های آسیب دیده و خشک می شود. این کرم دارای بافتی سبک است و مناسب برای پوست های خشک می باشد.

کرم مرطوب کننده دست ویت یو With You عصاره گل پیونی 50ml

۲۶,۷۰۰ تومان

کرم مرطوب کننده دست عصاره گل پیونی حاوی عصاره گل پیونی (صد تومانی) بوده و خاصیت ضد التهاب، آلرژی و نرم کنندگی دارد. علاوه بر این روغن های شی باتر و آفتاب گردان به کار رفته در این کرم سبب آبرسانی و لطافت پوست شده و از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند. این کرم دارای بافتی سبک است و به سرعت جذب پوست می شود. کرم دست عصاره گل پیونی ویت یو دارای حجم 50 میلی لیتر و مناسب برای پوست های حساس می باشد.