در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36
پودر سفید کننده دندان پرتقالی وی وان
اکالیپتوس
پرتقال
نعناع

پودر سفید کننده دندان Whitening وی وان 50g

۳۰,۵۰۰ تومان۴۹,۰۰۰ تومان

پودر سفید کننده دندان وی وان جهت سفید شدن مینای دندان ها و از بین بردنده لک های ایجاد شده در اثر چای، قهوه و سیگار بوده و به کاهش شریع و موثر جرم و پلاک های دندانی کمک شایانی می کند. این پودر دارای ویتامین ث می باشد از این رو می‌تواند به شادابی لثه‌ها کمک نماید و علاوه بر این در کاهش اجرام و پلاک دندانی، افزایش سرعت جذب فلوراید و پاک کردن لکه‌های دندان اثر فوق‌العاده‌ای دارد.

خمیر دندان Prevent Repair دندان های حساس وی وان 90g

۴۲,۵۰۰ تومان

خمیر دندان Prevent & Repair دندان های حساس وی-وان حاوی سدیم فلوراید و پتاسیم نیترات است که برای تسکین حساسیت دندان ها تهیه شده است. این محصول با ترکیبات موثری که دارد موجب جلوگیری از پوسیدگی، حذف پلاک و پیشگیری از تشکیل جرم می گردد. این خمیر دندان بوی بد را کاهش می دهد و خوشبو کننده دهان است. همچنین سبب از بین رفتن شوک های ناگهانی درد در دندان های حساس می شود و با استفاده منظم باعث درمان طولانی مدت خواهد شد.

خمیر دندان سفید کننده WHITENING وی-وان 90g

۷۳,۰۰۰ تومان

خمیر دندان سفید کننده WHITENING وی-وان سبب جلوگیری از پوسیدگی دندان، پیشگیری از تشکیل جرم و حذف پلاک می شود. این محصول دارای ترکیب سدیم فلوراید است که دندان ها را مقاوم می سازد. همچنین این محصول که خوشبو کننده دهان است، دندان ها را سفید نموده و آن ها را سفید نگه می دارد. خمیر دندان وی وان با 2 بار مسواک زدن در شبانه روز موجب ماندگار شدن سفیدی دندان ها پس از 1 ماه مصرف خواهد شد.

خمیر دندان گیاهی HERBAL وی وان 90g

۷۷,۰۰۰ تومان

خمیر دندان گیاهی وی وان دارای ترکیبات گیاهی موثری همچون عصاره آلوئه ورا، بابونه، زنجبیل و اکالیپتوس به علاوه سدیم فلوراید است که برای خوشبو کردن دهان و از بین بردن بوی بد ناشی از وجود باکتری ها موثر است. این خمیر دندان از لثه محافظت می نماید و موجب حذف پلاک های دندانی می شود. آلوئه ورا موجود در این خمیر دندان سبب کاهش التهابات و عفونت لثه می شود. این محصول خاصیت ضد عفونی کننده دارد، سفید کننده دندان است و در جلوگیری از پوسیدگی دندان و پیشگیری از تشکیل جرم تاثیرگذار موثر می باشد.

خمیر دندان محافظ لثه GUM PROTECTION وی وان 90g

۷۵,۰۰۰ تومان

خمیر دندان محافظ لثه و ضد بوی بد دهان وی وان از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می نماید و بوی بد دهان را کاهش می دهد. این محصول محافظ لثه است و سبب پیشگیری از تشکیل جرم می شود. همچنین سفید کننده و سفید نگهدارنده دندان ها بوده و خوشبو کننده دهان است. این خمیر دندان از بین برنده پلاک و کاهش دهنده التهاب نیز می باشد.

محلول دهان شویه کامل Cool Mint وی وان 330ml

۶۴,۰۰۰ تومان

محلول دهان شویه کامل وی وان محصولی با 6 اثر عالی بر روی دندان ها و دهان می باشد. این دهانشویه حاوی سدیم فلوراید جهت کمک به بازسازی مینای دندان است و منتول موجود در این محصول سبب ایجاد احساس خنکی، تازگی و طعم خوشایندی در دهان می شود. دهان شویه کامل وی وان برای پیشگیری از پوسیدگی دندان و جلوگیری از ایجاد پلاک و جرم موثر است و التهابات لثه را بهبود می بخشد. همچنین این محصول فلور میکروبی دهان را کنترل می نماید.

محلول دهان شویه کلروهگزیدین %0.2 Xylitol وی-وان 330ml

۶۶,۵۰۰ تومان

محلول دهان شویه کلروهگزیدین 0.2% وی-وان محصولی برای پیشگیری از تشکیل پلاک دندانی و جلوگیری از ایجاد التهاب و خونریزی لثه می باشد. این دهان شویه فاقد الکل و دارای کلروهگزیدین دی گلوکنات و زایلیتول است. همچنین عامل ضد عفونی کننده و ضد میکروبی قوی می باشد و بدون ایجاد تحریک و یا خشکی در مخاط دهان در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های دهانی کاربرد دارد.

محلول دهان شویه هالیتا Tropic Mint وی وان 330ml

۷۰,۸۰۰ تومان

دهان شویه هالیتا وی-وان محصولی برای رفع بوی بد دهان می باشد. این دهان شویه حاوی کلروهگزیدین، منتول و زایلیتول است که کلروهگزیدین به همراه ستیل پیریدنیوم کلراید و استات روی با از بین بردن باکتری ها و ترکیبات فرار سولفور که منشا بوی بد دهان هستند، موجب خوشبو شدن دهان می گردد. این محصول از مشکلات دهانی حاصل از کاهش جریان بزاق جلوگیری نموده و سبب حفظ رطوبت و ایجاد تازگی طولانی مدت در دهان می شود. دهان شویه هالیتا از رشد باکتری ها، به خصوص باکتری های مولد بوی نامطبوع جلوگیری می نماید و برطرف کننده خشکی دهان ناشی از مصرف برخی داروها می باشد. این محصول دارای طعمی منحصر به فرد است و احساس سوزش در دهان ایجاد نمی نماید.

خمیر دندان کامل COMPLETE 8 وی وان 90g

۳۲,۰۰۰ تومان

خمیر دندان کامل COMPLETE 8 وی وان حاوی سدیم فلوراید است و در تقویت مینای دندان موثر می باشد. این محصول سفید کننده و سفید نگهدارنده دندان ها است و از تشکیل جرم پیشگیری می نماید. خمیر دندان وی وان سبب حذف پلاک و سلامتی لثه می شود، از پوسیدگی دندان ها جلوگیری نموده و موجب خوشبو شدن دهان می گردد.