در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

بی بی کرم ساین اسکین 40g

قیمت اصلی ۳۵۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۳۲,۰۰۰ تومان است.

بی بی کرم ساین بیوتی ساین اسکین یک فاندیشن با بافت سبک است. این محصول علاوه بر ایجاد رنگ مناسب با پوشش دهی ایده آل و ماندگاری بالا برای تصحیح نوتالیته و یکنواختی رنگ پوست در آرایش روزانه، با برخورداری از ترکیبات فعال ضد آفتاب، ضد چروک، ضد التهاب و مرطوب کننده قوی می باشد؛ در نتیجه سبب کاهش رنگ تیره پوست شده و از پیری زودرس پوست ناشی از نور خورشید پیشگیری می کند.

کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلد SPF50 بی رنگ آقایان پوست چرب ساین اسکین 50ml

قیمت اصلی ۱۹۹,۴۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۳,۰۰۰ تومان است.

کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلد مخصوص آقایان ساین اسکین بافتی سبک، ژلی و ضدآب دارد و در برابر اشعه UVA و UVB پوست شما را محفوظ می دارد. این محصول عملکردی چندگانه دارد، حاوی SPF50، PA+++ و مرطوب کننده است و رطوبت مورد نیاز پوست را تأمین و حفظ می کند. این کرم ژل ضد آفتاب حاوی ویتامین ایی و ث است و احتمال بروز آلرژی برای پوست را کاهش می دهد. این محصول ماندگاری بالایی دارد و از اثرات مضر خورشید جلوگیری می کند.

کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلد SPF50 بی رنگ ساین اسکین 50ml

قیمت اصلی ۲۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۶۷,۰۰۰ تومان است.

کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلد SPF50 با بافت فوق سبک و جذب سریع، فاقد چربی بوده (0%چربی) بوده و در برابر تعریق مقاوم می باشد. این محصول مناسب انواع پوست به ویژه پوست های چرب و آکنه ای است و پس از استفاده جلوه ای مات را به ارمغان می آورد. کرم ژل ساین شیلد پوست را در برابر اشعه های مضر خورشید از جمله UVA و UVB و نور مرئی محافظت می کند.

-4%
کرم ضد آفتاب فلوئید ساین شیلد ساین اسکین
بژ روشن
بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب فلوئید ساین شیلد SPF50 ساین اسکین 50g

۳۱۰,۰۰۰ تومان

کرم ضدآفتاب +SPF50 ساین اسکین دارای باز تابنده‌ های فیزیکی و جاذب‌ های پرتوهای ماورای بنفش است و برای جلوگیری از اثرات مضر خورشید و اشعه های UVA و  UVB بسیار موثر است. این محصول دارای بافت سبک و فلوئید بوده و می تواند به صورت روزانه برای محافظت طیف گسترده در مقابل پرتوهای نور خورشید مورد استفاده قرار گیرد.