در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو پسو استاپ PSO STOP اس وی آی 200ml

۱۷۴,۰۰۰ تومان

شامپو پسو استاپ اس وی آی یک شامپوی شوینده موی سر است که به خوبی کف سر را تمیز نموده و با بهره گیری از فرمولاسیونی ملایم به نحو موثری پوسته ریزی را کاهش می دهد و موها را با طراوت و دلپذیر می کند.

تونیک ضد ریزش مو هرلاس استاپ HAIR LOSS STOP اس وی آی 100ml

۱۶۹,۰۰۰ تومان

تونیک هرلاس استاپ اس وی آی جهت جلوگیری از ریزش موی سر و رویش مجدد مو استفاده می شود. این تونیک ضخامت‌دهنده و استحکام‌بخش ساقه مو هست و با داشتن عصاره رزماری، ساوپالمتو و کافئین باعث افزایش جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول‌ها و جلوگیری از ریزش مو می گردد.

شامپو ضد شوره دبل افکت DOUBLE EFFECT اس وی آی 200ml

۱۹۲,۰۰۰ تومان

شامپو دبل افکت اس وی آی شامپویی است مناسب برای درمان همزمان ریزش مو و شوره کف سر، این فرمولاسیون منحصر به فرد سبب افزایش گردش خون محیطی، تامین مایحتاج تغذیه ای فولیکول مو شده و همزمان به دلیل وجود مواد ضد شوره موجود در آن به خوبی به کنترل شوره کمک خواهد نمود.

شامپو هرلاس استاپ جی HAIR LOSS STOP G موی چرب اس وی آی 200ml

۱۷۹,۵۰۰ تومان

شامپو هرلاس استاپ جی اس وی آی مخصوص افرادی است که از انواع ریزش موی سر رنج برده و دارای موهای چرب می باشند. این فرمول بی نظیر سبب افزایش جریان خون محیطی شده و مواد مورد نیاز تغذیه مو را تامین می نماید. این شامپو با تقویت فولیکول های موی سر سبب کمک به کاهش ریزش موی سر می شود.

شامپو هرلاس استاپ دی HAIR LOSS STOP D موی خشک اس وی آی 200ml

۹۲,۰۰۰ تومان

شامپو هرلاس استاپ دی اس وی آی مخصوص افرادی است که از انواع ریزش موی سر رنج برده و دارای موهای خشک می باشند. این فرمول بی نظیر سبب افزایش جریان خون محیطی شده و مواد مورد نیاز تغذیه مو را تامین می نماید. این شامپو با تقویت فولیکول های موی سر سبب کمک به کاهش ریزش موی سر می شود.