در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 9 24 36
-8%
شامپو کمک به رشد سالم مو سان سیلک
350 میلی لیتر
600 میلی لیتر

شامپو کمک به رشد سالم مو healthy GROWTH سان سیلک

۴۸,۰۰۰ تومان۷۲,۰۰۰ تومان

شامپو Healthy Growth سان سیلک برای کمک به رشد سالم مو، فرموله شده است. این محصول از ویتامین ها و مواد معدنی متنوعی جهت تقویت ساختار مو و کمک به رشد هرچه مناسب تر آن کمک گرفته است. به کمک این محصول ریشه تا نوک موها مورد حفاظت قرار گرفته و فرایند ریزش متوقف خواهد شد.

-4%
شامپو موهای آسیب دیده سان سیلک
350 میلی لیتر
600 میلی لیتر

شامپو موهای آسیب دیده instant restore سان سیلک

۶۰,۰۰۰ تومان۹۵,۰۰۰ تومان

شامپو Instant Restore برای موهای آسیب دیده سان سیلک در اولین بار استفاده تاثیر چشم گیری بر سلامت موهای آسیب دیده می گذارد. این محصول موها را در برابر شانه پذیری و شکنندگی مقاوم میسازد و رسوبات جمع شده بر روی پوست سر و بین ریشه های موها را از بین می برد. شامپوی سان سیلک حاوی کلسیم و کراتین جهت نرم کنندگی و تغذیه کنندگی مو های آسیب دیده می باشد.

شامپو موهای رنگ شده Color Protection سان سیلک 350ml

۶۰,۰۰۰ تومان

شامپو موهای رنگ شده سان سیلک با فرمول انحصاری خود موجب می شود تا طراوت موهای رنگ شده حفظ شود و با تغذیه موها، موجب درخشندگی و از بین رفتن کدری مو می گردد.

-12%
شامپو موهای ضعیف و شکننده Hair Fall سان سیلک
350 میلی لیتر
600 میلی لیتر

شامپو موهای ضعیف و شکننده Hair Fall سان سیلک

۳۷,۰۰۰ تومان۹۱,۰۰۰ تومان

شامپو موهای ضعیف و شکننده سان سیلک از ریزش و شکنندگی موها جلوگیری می کند و مصرف مداوم آن موجب رفع و درمان ریزش و شکنندگی موها می گردد.

-6%
شامپو موهای معمولی Sunsilk سان سیلک
350 میلی لیتر
600 میلی لیتر

شامپو موهای معمولی Sunsilk سان سیلک

۳۰,۵۰۰ تومان۹۲,۰۰۰ تومان
شامپو موهای معمولی سان سیلک با فرمول انحصاری خود موجب افزایش استحکام و مقاومت موها می‌شود و با ایجاد یک درخشندگی طبیعی، نرمی و لطافت خاصی را به موها می‌بخشد.

نرم کننده موهای رنگ شده Colour VIBRANCY سان سیلک 350ml

۴۸,۰۰۰ تومان

نرم کننده موهای رنگ شده سان سیلک غنی شده با تکنولوژی محافظ آمینو و فیلتر های UV می باشد و همچنین به تغذیه عمقی، بدون احساس سنگینی در موهای شما و کمک به محافظت از رنگ مو برای مدت طولانی می کند.

نرم کننده موهای ضعیف و شکننده Hair Fall سان سیلک 350ml

۴۸,۰۰۰ تومان

نرم کننده ضدریزش موهای ضعیف و شکننده سان سیلک مدل Hair Fall، حاوی ویتامین میباشد و موها را از ریشه تا ساقه تقویت و ریشه مو را در پوست محکم می کند در نتیجه مانع ریزش مو سر می شود. این نرم کننده را می توانید هر بار که حمام می کنید، استفاده نمایید.

نرم کننده موهای معمولی Sunsilk سان سیلک 350ml

۵۰,۰۰۰ تومان

نرم کننده موهای معمولی سان سیلک با فرمول انحصاری خود موجب افزایش استحکام و مقاومت موها می‌شود و با ایجاد یک درخشندگی طبیعی، نرمی و لطافت خاصی را به موها می‌بخشد.