در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

کرم ضد آفتاب SPF30 کودکان سان سیف ۵۰ml

قیمت اصلی ۱۶۴,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۷,۰۰۰ تومان است.

همانطور که می‌دانید کودکان دارای پوستی حساس و بسیار نازک هستند. از این رو می‌توانند در برابر خطرات بسیاری که ناشی از اشعه‌های مضر خورشید است قرار گیرند که عوارض جبران ناپذیری در بزرگسالی دارد. بنابراین استفاده از کرم ضد آفتاب می‌تواند سلامت پوست آنان را در کودکی، نوجوانی و بزرگسالی حفظ نماید. کرم ضد آفتاب کودکان SPF30 سان سیف فاقد جاذبهای شیمیایی، پارابن و اسانس جهت کاهش حساسیت پوستی در کودکان میباشد.

-6%
کرم ضد آفتاب SPF35 رنگی فاقد چربی سان سیف
 
بژ روشن
بژ متوسط

کرم ضد آفتاب SPF35 رنگی فاقد چربی سان سیف 50ml

قیمت اصلی ۱۸۸,۱۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۶,۰۰۰ تومان است.

کرم ضد آفتاب SPF35 رنگی فاقد چربی سان سیف مناسب برای پوست‌های چرب و دارای آکنه با اثر مات‌کنندگی و ضد براقی است. این محصول در دو رنگ بژ روشن و بژ متوسط برای مصرف‌کنندگان تهیه شده است. این کرم همچنین با اعمال خاصیت ضدمیکروبی، از رشد میکرو ارگانیسم‌ها بر سطح پوست جلوگیری کرده و در پیشگیری و درمان جوش بسیار مفید است. همچنین با دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی مانند اکسید تیتانیوم به همراه جاذب‌های پرتوهای فرابنفش و ایجاد فاکتور حفاظتی مناسب، از پوست در برابر اشعه های UVB و UVA محافظت می‌نماید.

-15%
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی SPF50 سان سیف ۵۰ml
 
بژ روشن
بژ طبیعی
بی رنگ

کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی سان سیف ۵۰ml

۱۱۹,۰۰۰ تومان۱۸۶,۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی سان سیف مناسب برای پوست‌های چرب و دارای آکنه با اثر مات‌کنندگی و ضد براقی است. این کرم با اعمال خاصیت ضدمیکروبی، از رشد میکرو ارگانیسم‌ها بر سطح پوست جلوگیری کرده و در پیشگیری و درمان جوش بسیار مفید است. همچنین با دارا بودن بازتابنده‌های فیزیکی مانند اکسید تیتانیوم به همراه جاذب‌های پرتوهای فرابنفش و ایجاد فاکتور حفاظتی مناسب، از پوست در برابر اشعه های UVB و UVA محافظت می‌نماید.
-7%
ضد آفتاب بژ وانیلی سان سیف
 
بژ ابریشمی-NW 15
بژ رز گلد-NW 20
بژ طبیعی-N 20
بژ طلایی-NC 20
بژ عاجی-NC 10
بژ وانیلی-N 15

کرم ضد آفتاب SPF50 کرم پودری و پرایمری سان سیف 40ml

۳۱۰,۰۰۰ تومان۳۷۲,۰۰۰ تومان

ضد آفتاب کرم پودری پرایمری سان سیف یک محصول فاقد چربی با SPF 50 که برای انواع پوست مناسب است. این محصول مات کننده 12 ساعته و ضد براقیت پوست است و پوست را در برابر پرتوهای ماورای بنفش محافظت می کند. این کرم پوشاننده ناهمواری، عیوب و لکه های پوست است که مرطوب کننده و ضد آلودگی هوا نیز می باشد.

کرم ضد آفتاب روشن كننده SPF50 بژ روشن سان سیف 50ml

قیمت اصلی ۲۵۶,۷۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۱,۰۰۰ تومان است.

کرم ضد آفتاب +SPF50 روشن كننده سان سیف با دارا بودن بازتابنده های فیزیکی و جاذب های پرتو های خورشیدی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا، محافظت کامل و طولانی مدت 4 ساعته را از پوست در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش UVB ایجاد می نماید. این فرآورده با بهره گیری از ترکیبات نوین و موثر روشن کننده، سبب محو تدریجی و موثر لک ها و تیرگی های پوستی ناشی از تابش نور خورشید و افزایش سن می شود.

-4%
کرم ضد آفتاب و ضد چروک SPF50 انواع پوست سان سیف
 
بژ روشن
بژ طبیعی
بی رنگ

کرم ضد آفتاب و ضد چروک SPF50 انواع پوست سان سیف 50ml

۲۲۰,۰۰۰ تومان

کرم ضد آفتاب ضد چروک SPF50 سان سیف تاثیر بسزایی در پیشگیری چین و چروک های ناشی از آفتاب دارد. چربی متعادل این ضد آفتاب از ایجاد جوش جلوگیری کرده و با خنثی سازی رادیکال‌های آزاد از پیری زودرس پوست نیز پیشگیری می‌نماید. این کرم با کمک به رفع چین و چروک های سطحی ناشی از تابش‌های نور خورشید و افزایش سن و تقویت فرآیند بازسازی سلولی، ظاهری جوان، شاداب و زیبا را در پوست ایجاد می‌کند. بافت سبک و جذب مناسب این ضد آفتاب صورت می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که از احساس سنگینی کرم بر روی صورتشان ناراضی هستند.

کرم ضد آفتاب SPF40 برنزه کننده سان سیف 50g

قیمت اصلی ۵۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۶,۵۰۰ تومان است.

کرم ضد آفتاب برنزه کننده سان سیف با SPF40 جهت محافظت از پوست در برابر اثرات زیان بار نور خورشید تولید و به بازار عرضه شده است که با داشتن مواد نوین برنزه کننده، بدون نیاز به تابش های نور خورشید سبب برنزه شدن طبیعی و مؤثر پوست های مختلط و معمولی می شود.

کرم ضد آفتاب SPF50 فلوئید فاقد چربی بی رنگ سان سیف 50ml

قیمت اصلی ۳۳۵,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۰۲,۰۰۰ تومان است.

تولید ضد آفتاب فلوئید +SPF 50 سان سیف، عصر جدیدی در حفاظت پوست در برابر در درماتولوژی به شمار می رود. این ضد آفتاب فلوئید حفاظت وسیعی در برابر اشعه های UVA1 UVA2 و UVB ایجاد می کند. این فرآورده با دارا بودن بازتابنده های فیزیکی و جاذب های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از پوست در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت و تا حداکثر 4 ساعت محافظت می کند.

کرم ضد آفتاب فلوئید فیزیکال SPF50 بی رنگ سان سیف ۵۰ml

قیمت اصلی ۳۲۱,۶۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۵,۰۰۰ تومان است.
تولید کرم ضد آفتاب فلوئید فیزیکال SPF50 سان سیف، عصر جدیدی در حفاظت پوست در برابر در درماتولوژی به شمار می رود. این ضد آفتاب فلوئید حفاظت وسیعی در برابر اشعه های UVA1 UVA2 و UVB ایجاد می کند. این فرآورده با دارا بودن بازتابنده های فیزیکی و جاذب های پرتوهای ماورای بنفش مؤثر و انتخاب آن ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا از پوست در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت و تا حداکثر 4 ساعت محافظت می کند.