در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسپری بینی سدیم کلراید رینوسالتین 0.65% Rinosaltin سینا دارو 20ml

۲۸,۸۰۰ تومان

اسپری بینی رینوسالتین سینا دارو برای آلرژي و احتقان به عنوان تميز كننده، مرطوب كننده و روان كردن مايع مخاط و در مواردي كه داروها باعث خشكي بيني شده‌اند استفاده می شود. این محصول برای جراحي‌هاي بيني به عنوان شستشو دهنده و مرطوب كننده و همچنین برای تميز‌كردن بيني نوزادان و كودكاني كه هنوز داروئي براي آن‌ها قابل تجويز نمي‌باشد نیز مناسب است و بهترين گزينه براي افرادي مي‌باشد كه مبتلا به احتقان و گرفتگي بيني هستند و لازم است بدون دارو، مجاري و سينوس‌هاي بيني را تميز نمايند.

قطره اشک مصنوعی سینالون ادونسد Sinalone بسته 30 عددی

۱۶۰,۵۰۰ تومان

اشک مصنوعی سینالون ادونسد 0.2 درصد با مرطوب نمودن سطح چشم، باعث رفع خشکی و سوزش چشم می‌شود. همچنین رطوبت بخشی ناشی از مصرف این فرآورده موجب تسهیل در پلک زدن می شود. این قطره استریل چشمی اشک مصنوعی موجب ایجاد اثر محافظتی موثر بر روی چشم ها به مدت طولانی می گردد.

قطره اشک مصنوعی سینالون سینا دارو 50 عددی

۱۷۱,۰۰۰ تومان

اشک مصنوعی سینالون با مرطوب نمودن سطح چشم، باعث رفع خشکی و سوزش چشم می‌شود. همچنین رطوبت بخشی ناشی از مصرف این فرآورده موجب تسهیل در پلک زدن می شود. این قطره استریل چشمی اشک مصنوعی موجب ایجاد اثر محافظتی موثر بر روی چشم ها به مدت طولانی می گردد.

محلول استریل چشمی آیوسپت Eyosept سینا دارو 20ml

۱۱,۶۰۰ تومان

محلول استریل چشمی آیوسپت در هنگام قرمز شدن اورژانسی چشم ناشی از حضور جسم خارجی در چشم به کار برده می شود. همچنین این محلول به منظور تسکین تحریک، سوزش، گزیدگی و خارش ناشی از آلاینده های موجود در هوا (مانند گرده و دود) و یا آب کلر دار به کار برده می شود. این محلول جهت شستشوی چشم برای مصرف عمومی چشمی است و به منظور تسکین و پاک سازی چشم نیز به  استفاده می گردد.