در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36
-8%
خمیر دندان اپتیک وایت Optic White سیلور گیت 120g
120 میلی لیتر
75 میلی لیتر

خمیر دندان اپتیک وایت Optic White سیلور گیت

۱۳,۵۰۰ تومان۲۹,۰۰۰ تومان

با خمیر دندان سیلور گیت مدل Optic White با طعم نعناع، عصاره مریم گلی و همیشه بهار ابزاری مناسب جهت جلوگیری از به وجود آمدن جرم و پلاک بر روی دندان ها بوده و ضمن تمیز نمودن محیط دهان، حس شادابی و سرزندگی را در فرد ایجاد می نماید.

-29%
خمیر دندان کودک سیلور گیت پسرانه
پسرانه
دخترانه

خمیر دندان کودک Silvergate سیلور گیت 90g

۱۲,۰۰۰ تومان۲۸,۰۰۰ تومان
خمیر دندان کودک سیلور گیت، محصولی فوق العاده مناسب جهت شست و شوی دندان های کودک از تمامی آلودگی ها بوده که دارای طعم میوه می باشد و به خوشبوتر شدن دهان کودکان کمک می کند. این محصول حاوی سدیم فلوراید به منظور تامین میزان مناسب فلوراید برای افرایش استحکام و پیشگیری از پوسیدگی دندان های کودک می باشد که در زمان جایگزینی دندان های دائمی بجای شیری، باعث می شود دندان های شیری دیرتر به پوسیدگی گرفتار شوند و دندان های دائمی قوی تری رشد نماید.

خمیر دندان مولتی بنفیت Multi Benefit سیلورگیت 100ml

۲۹,۰۰۰ تومان

خمیر دندان مولتی بنفیت سیلورگیت حاوی فلوراید می باشد و از تشکیل پلاک و جرم دندانی جلوگیری می کند. این خمیر دندان سفید کننده دندان می باشد و برای دندان های حساس مناسب است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به خاصیت ضد پوسيدگي و خوشبو كنندگي دهان اشاره کرد که آن را به محصولی ایده آل برای تمیز و درخشان کردن دندان های شما تبدیل کرده است.

خمیر دندان سیلور گیت Pro-Health مقدار 120g

۱۳,۵۰۰ تومان
با خمیر دندان سیلور گیت Pro-Health به تمیزی و پاکیزگی دندان کمک کرده و ضمن ایجاد بوی خوش به تازه شدن بوی دهان کمک می نماید. این خمیر دندان با طعم نعناع، ضمن جلوگیری از پوسیدگی دندان ها از به وجود آمدن جرم و پلاک بر روی دندان ها جلوگیری می نماید.