در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژل ضد جوش و کنترل کننده چربی Anti Acne سیلورال 50ml

قیمت اصلی ۲۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸۱,۰۰۰ تومان است.

ژل ضد جوش و کنترل کننده چربی Anti Acne سیلورال یکی از محصولات مراقبتی برای پوست بوده که به منظور رفع جوش و کنترل میزان چربی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به درمان جوش در پوست‌های مستعد آکنه کمک کرده و همچنین به تنظیم چربی پوست می پردازد و از ایجاد جوش‌های سرسیاه و سرسفید جلوگیری خواهدکرد.

کرم ژل ضد لک و روشن کننده Anti Spot سیلورال 50ml

قیمت اصلی ۳۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۷۸,۰۰۰ تومان است.

کرم ژل ضد لک و روشن کننده سیلورال حاوی مجموعه ای از مواد روشن کننده می باشد که از یک سو با مهار اثر آنزیم تیروزیناز و از سوی دیگر با کاهش تولید این آنزیم، باعث روشن تر شدن پوست و از بین رفتن لک های آن می گردد.

کرم ضد چروک و آبرسان Anti Wrinkle سیلورال 50ml

قیمت اصلی ۴۱۳,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۹,۰۰۰ تومان است.

کرم ضد چروک و آبرسان Anti Wrinkle سیلورال حاوی کلاژن هیدرولیز شده و هیالورونیک اسید و ویتامین های مفید برای پوست می باشد و با فناوری نانو این مواد را به عمق پوست انتقال داده و باعث باز شدن چین و چروک پوست شده و پوست را شفاف می کند.

لوسیون ضد ریزش مو 1 حاوی ماینوکسیدیل 5 سیلورال 60ml

قیمت اصلی ۴۴۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۱۵,۰۰۰ تومان است.

لوسیون ضد ریزش مو 1 سیلورال از انتقال دهنده نانو ذرات نقره و ساپونین به عنوان یک حامل بسیار قوی استفاده کرده که می تواند مواد موثره را از پوست عبور داده و به محل مورد نظر فولیکول مو منتقل کند. همچنین گاماگلوتامیک اسید، ماینوکسیدیل و ترکیب مواد موثره مختلف برای درمان ریزش مو استفاده شده است.

لوسیون ضد ریزش مو 2 Anti-Hair Loss گیاهی سیلورال 60ml

قیمت اصلی ۳۲۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۶,۰۰۰ تومان است.

لوسیون ضد ریزش مو 2 سیلورال از انتقال دهنده نانو ذرات نقره و ساپونین به عنوان یک حامل بسیار قوی استفاده کرده که می تواند مواد موثر را راز پوست عبور داده و به فولیکول مو منتقل کند. همچنین گاماگلوماتیم اسید، ترکیب مواد موثره گیاهی برای درمان ریزش مو استفاده می کند.