در حال نمایش 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

خمیر دندان اینتگرال 8 کاره سفید کننده WHITE سیگنال 75ml

۴۸,۵۰۰ تومان

خمیر دندان اینتگرال 8 کاره سفید کننده سیگنال با فرمولاسیونی پیشرفته، دندان‌ها را سفید و از پوسیدگی جلوگیری می‌کند. این محصول حاوی ماده معدنی زینک است که دندان‌ها را در برابر تشکیل پلاک محافظت می‌کند.

خمیر دندان اینتگرال 8 کاره طراوت بخش سیگنال 75ml

۴۸,۵۰۰ تومان

خمیر دندان اینتگرال 8 کاره طراوت بخش سیگنال به از بین بردن جرم ‌های روی دندان کمک کرده و در برابر تشکیل پلاک از دندان‌ها محافظت 18 ساعته به عمل می‌آورد. این محصول طراوت بخش محیط دهان و دندان است.

خمیر دندان اینتگرال 8 کاره کامپلیت COMPLETE سیگنال 75ml

۴۹,۸۰۰ تومان

خمیر دندان اینتگرال 8 کاره کامپلیت سیگنال از پوسیدگی دندان جلوگیری و از لثه محافظت می کند. این خمیر دندان قابلیت سفید کنندگی دندان و خوشبو کننده دهان را دارد و مناسب استفاده به صورت روزانه بوده و آسیبی به مینای دندان نخواهد رساند.

خمیر دندان ضد پوسیدگی CAVITY FIGHTER سیگنال 100ml

۳۸,۵۰۰ تومان
خمیر دندان ضد پوسیدگی سیگنال حاوی میکرو کلسیم فعال برای رساندن کلسیم بیشتر به محیط دهان و در نتیجه تقویت دندان ها می باشد. این خمیر دندان با رایحه معطر نعناع از ایجاد جرم، پلاک پوسیدگی و التهاب لثه جلوگیری می کند و مناسب برای بزرگسالان می باشد.

خمیر دندان ضد پوسیدگی طعم سیب CAVITY FIGHTER سیگنال 100ml

۴۲,۰۰۰ تومان
خمیر دندان سیگنال حاوی کلسیم فعال و فلوراید، به کنترل پوسیدگی در دندان ها و عفونت در لثه کمک می نماید. این خمیر دندان، باعث تمیز و شاداب شدن محیط  دهان شده و تنفس را عطراگین خواهد نمود. فلوراید موجود در خمیر دندان ضد پوسیدگی سیگنال با طعم سیب از به وجود آمدن جرم و پلاک بر روی دندان ها جلوگیری می کند. التهاب لثه و پوسیدگی دندان که به دلیل استفاده مداوم از آدامس به وجود می آیند می تواند به کمک این محصول برطرف نمود.

خمیر دندان ضد پوسیدگی گیاهی CAVITY FIGHTER سیگنال 100ml

۳۸,۷۰۰ تومان
خمیر دندان سیگنال حاوی کلسیم فعال و فلوراید، به کنترل پوسیدگی در دندان ها و عفونت در لثه کمک می نماید. این خمیر دندان، باعث تمیز و شاداب شدن محیط  دهان شده و تنفس را عطراگین خواهد نمود. فلوراید موجود در خمیر دندان ضد پوسیدگی سیگنال با طعم گیاهی از به وجود آمدن جرم و پلاک بر روی دندان ها جلوگیری می کند. التهاب لثه و پوسیدگی دندان که به دلیل استفاده مداوم از آدامس به وجود می آیند می تواند به کمک این محصول برطرف نمود.

مسواک تریپل اکشن Triple Action متوسط سیگنال

۴۰,۰۰۰ تومان

مسواک تریپل اکشن متوسط سیگنال دارای دسته ای است که به صورت ارگونومیک طراحی شده و به راحتی در دست کنترل می‌شود. طراحی گردن این مسواک به صورتی انجام گرفته که به راحتی در نقاط مختلف دندان حرکت کرده و دسترسی خوبی داشته باشد. این مسواک با عملکرد سه گانه ضد پوسیدگی، سفید کنندگی و از بین بردن بوی دهان کمک شایانی به تمیزی دهان و دندان شما میکند.

خمیر دندان سفید کننده آقایان SUPERPURE سیگنال 75ml

۲۷,۰۰۰ تومان
خمیردندان سفید کننده قوی سیگنال مخصوص آقایان (Signal White now SuperPure men toothpaste)، مناسب افراد سیگاری، از بین برنده جرم ناشی از مصرف سیگار، قهوه و چای با استفاده از تکنولوژی پرتو آبی می باشد.

خمیر دندان سفید کننده فوری WHITE NOW سیگنال 75ml

۲۷,۲۰۰ تومان
خخمیر دندان سفید کننده فوری WHITE NOW سیگنال با خاصیت سفید کنند گی فوری، مناسب بزرگسالان می باشد. خمیر آبی رنگ این محصول با فرمولاسیونی منحصر به فرد، لایه نازکی روی مینای دندان پدید می آورد که به کمک آن از زردی دندان ها می کاهد.

خمیر دندان سفید کننده فوری گلد WHITE NOW GOLD سیگنال 50ml

۲۷,۵۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده فوری گلد سیگنال به نسبت سیگنال وایت ناو اورجینال سه برابر بیشتر از تکنولوژی پرتو آبی یا همان دانه های ریز آبی بهره می برد و به همین علت عملکرد پیشرفته ای در پاک کردن لکه ها دارد. این محصول حاوی فلوراید است و توسط فدراسیون بین المللی دندان (FDI) تایید شده است. FDI برای سلامت دهان و دندان، روزی دو بار مسواک زدن با خمیردندان های حاوی فلوراید نظیر خمیر دندان وایت ناو گلد سیگنال را توصیه کرده است.

خمیر دندان سفید کننده نعنایی ICE COOL MINT سیگنال 75ml

۲۷,۲۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده دندان نعنایی سیگنال، ضد حساسیت، ضد باکتری بوده و به کمک تکنولوژی بلو لایت (پرتو آبی) حافظ مینای دندان و از بین برنده لک های قهوه ای روی دندان می باشد. این خمیر دندان قابل استفاده به صورت روزانه بوده و آسیبی به مینای دندان نخواهد رساند.

مسواک آنتی پلاک اکشن Anti Plaque Action متوسط سیگنال 4 عددی

۵۸,۰۰۰ تومان

مسواک آنتی پلاک اکشن متوسط سیگنال از بین برنده پلاک هایی است که روی دندان باقی می ماند، ضد حساسیت بوده و از بین برنده بوی بد دهان میباشد. این محصول دارای الیاف سری با قابلیت براق کنندگی و ضد جرم است. الیاف آن با زوایای متعدد در چیدمان، برای تمیز کردن بهتر مینای دندان‌ها و جلوگیری از پوسیدگی آن ها طراحی شده است. میزان زبری برس متوسط است. این محصول دارای بسته بندی 3 عددی با یک عدد هدیه ارائه میگردد.

 

مسواک دیپ کلین Deep Clean متوسط سیگنال

۵۱,۵۰۰ تومان

مسواک دیپ کلین متوسط سیگنال دارای برسی با حالت زبری متوسط یک مسواک کامل برای تمیز کردن عمقی دندان ها به شمار می رود. الیاف کوتاه و بلند این مسواک به خوبی در بین دندان ها نفوذ کرده و آلودگی ها را از بین می برد. همچنین این مسواک دارای یک زبان شوی فوق العاده است که باکتری های روی زبان را از بین می برد. انحنای موجود در گردن این مسواک موجب می شود تا به راحتی به انتهایی ترین دندان ها دسترسی داشته باشید.

 

مسواک گام کر Gum Care نرم سیگنال

۴۱,۵۰۰ تومان

مسواک گام کر نرم سیگنال برس نرمی داشته که از رسیدن آسیب به لثه و دندان جلوگیری می‌کند. این مسواک با داشتن برسی V شکل می‌تواند دندان‌ها و فضای خالی بین آن‌ها را به‌طور کامل پاکسازی کند. الیاف به کار رفته در محصول به گونه‌ای است که سبب می‌شود تا دندان ها به‌صورت عمقی تمیز شوند. دندانه‌های پلاستیکی در این مسواک برای ماساژ لثه و دندان‌های نیش طراحی شده است. مسواک سیگنال مدل گام کر دارای یک زبان شوی است که به راحتی می‌توانید باکتری‌های روی زبان خود را از بین ببرید.

 

مسواک ورتیکال اکسپرت دابل فیس Double Face متوسط سیگنال

۳۵,۰۰۰ تومان
مسواک ورتیکال اکسپرت دابل فیس Double Face سیگنال با طراحی مدور و بادبرنی شکل پرزهایش ظاهری جذاب برای این مسواک فراهم آورده است. این طراحی به جهت سهولت مسواک کردن دندان ها بصورت افقی که بنا به ادعای شرکت سیگنال از نظر دندانپزشکان به تمیزکنندگی بیشتر کمک می کند، طراحی و تولید شده است. 

مسواک ورتیکال اکسپرت سنستیو Vertical Expert نرمال سیگنال

۳۳,۰۰۰ تومان
مسواک ورتیکال اکسپرت سیگنال دارای پرزهای موجدار و ۶ برابر لطافت بیشتر نسبت به انواع دیگر مسواک ها بوده و برای دندان و لثه های حساس مناسب می باشد. مسواک ورتیکال اکسپرت سیگنال اولین مسواکی است که برس آن به شکل مدور طراحی شده است و همچنین به دلیل برس بلند و نازک آن نواحی بین دندانی و پشت دندانی نیز، به راحتی قابل شستشو می‌باشد.