در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژل بهداشتی بانوان SERViNA سروینا 150ml

۱۱۲,۰۰۰ تومان

ژل بهداشتی بانوان سروینا، جهت شستشوی ناحیه دستگاه تناسلی بانوان تهیه شده است. این محصول باعث جلوگیری از التهاب و سوزش شده و آنتی سپتیک، ضد قارچ و ضد عفونی کننده می باشد که سبب تنظیم اسیدیته (pH4.5) ناحیه خارجی واژن و از بین برنده باکتری های مضر می باشد.

ژل بهداشتی بانوان یائسه Postmenopausal Women سروینا 150ml

۶۰,۰۰۰ تومان

ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا با PH5.5، جهت شستشوی ناحیه دستگاه تناسلی بانوان تهیه و فرموله شده است. این محصول باعث جلوگیری ابتلا به بیماری های باکتریال و ایجاد بوی نامطبوع و زننده می شود. از کارایی های دیگر آن می توان به ضد خشکی و مرطوب کنندگی آن اشاره کرد.

ژل بهداشتی دوشیزگان Cleansing Gel for Girls سروینا 150ml

۸۵,۰۰۰ تومان

ژل بهداشتی دوشیزگان سروینا، جهت شستشوی ناحیه دستگاه تناسلی دوشیزگان تهیه و فرموله شده است. این محصول ضد خارش و سوزش بوده و با از بین بردن باکتری های مضر بوی نامطبوع را برطرف می کند. این ژل با باکتری های مفید سازگار می باشد.

ژل روشن کننده پوست صورت و گردن SERViNA سروینا 50ml

۸۲,۰۰۰ تومان
ژل روشن کننده پوست صورت و گردن SERViNA سروینا برای از بین بردن لک های به وجود آمده ناشی از آفتاب، افزایش سن، تغییرات ناشی از هورمون ها و آثار به جا مانده از جراحت و زخم کاملا موثر می باشد.

ژل روشن کننده کشاله ران و زیر بغل SERViNA سروینا 75ml

۲۸۳,۰۰۰ تومان
ژل روشن کننده کشاله ران و زیر بغل سروینا، فاقد هیدروکینون و اسید کوژیک بوده و بر پایه یک ترکیب گیاهی ساخته شده است. این ژل برای رفع تیرگی و از بین بردن لک های به وجود آمده ناشی از آفتاب، افزایش سن، تغییرات ناشی از هورمون ها، بخصوص لک های ناشی از بارداری در بانوان و آثار به جا مانده از جراحت و زخم کاملا موثر می باشد.