در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژل مرطوب کننده قوی اوره 30% MOISTURIZING ثمین 30ml

قیمت اصلی ۱۱۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۵,۰۰۰ تومان است.

ژل مرطوب کننده قوی اوره 30% ثمین حاوی ترکیبات موثری همچون اوره، اوسرین و گلیسیرین است که برای آبرسانی و مرطوب نمودن نواحی بسیار خشک و زبر شده پوست بدن مناسب می باشد. این محصول لایه های شاخی و فلسی پوست را از بین می برد، میخچه، پینه و قسمت های ضخیم شده پوست را بهبود می بخشد و لطافت پوست را حفظ می نماید.

کرم روشن کننده AHA Lightening ثمین 50ml

قیمت اصلی ۱۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۱,۰۰۰ تومان است.

کرم روشن کننده AHA Lightening ثمین حاوی ترکیبات بسیار موثر AHA، کوجیک اسید، عصاره شیرین بیان، ویتامین C، بیسابولول، عصاره برگ بیربری و آلانتوئین می باشد که جهت لایه برداری و روشن کنندگی همزمان پوست تهیه شده است. این کرم سلول های مرده پوست را از بین می برد، پوست را مرطوب می کند و سبوم و التهابات پوستی را کاهش می دهد. کرم AHA فاقد پارابن است و برای درمان جای زخم و جوش روی پوست نیز موثر می باشد.

کرم مناسب ترک لب Lip Balm ثمین 15ml

قیمت اصلی ۱۰۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۵,۰۰۰ تومان است.

کرم مناسب ترک لب Lip Balm ثمین حاوی ترکیبات مفیدی همچون روغن بادام شیرین، روغن دانه ماکادامیا ترنیفولیا، روغن جوانه گندم، روغن آرگان، ویتامین E و A، بیسابولول، وازلین و شی باتر است که جهت نرم و مرطوب نمودن پوست لب تهیه شده است. این محصول ترمیم کننده پوست لب است و خشکی آن را برطرف می نماید. کرم لب ثمین خاصیت آنتی اکسیدان و ضد التهابی دارد و از آسیب رسیدن به پوست لب جلوگیری می نماید.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره %3 کودکان Emollient ثمین 100ml

قیمت اصلی ۱۲۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۰,۰۰۰ تومان است.

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ثمین فاقد رنگ و عطر بوده و در افراد با پوست حساس حتی اطفال و نوزادان مناسب می باشد و می توان از آن به عنوان یک نرم کننده و رفع کننده التهاب ناحیه پوشک اطفال استفاده کرد. اوسرین در مراقبت و پیشگیری از عوارض ناشی از خشکی در پوست های افراد دارای اگزمای سرشتی (اتوپیک)، سن بالا، ایکتیوز، پسوریازیس و اگزمای دست و پا کاربرد وسیع دارد. تحقیقات نشان داده اوره 3 تا 10% در رفع خشکی های پوست، درمان اگزمای اتوپیک، درمان پسوریازیس و ایکتیوز مؤثر است. این کرم نرم کننده برای اگزما در بزرگسالان نیز مناسب است.

-5%
کرم نرم کننده اوسرین و اوره 5درصد ثمین
10%
5%

کرم نرم کننده اوسرین و اوره Emollient ثمین 100ml

۱۱۲,۰۰۰ تومان۱۱۹,۰۰۰ تومان

کرم نرم کننده اوسرین و اوره ثمین در درمان هرگونه خشکی متوسط تا شدید پوست به کار می رود. این کرم فاقد رنگ و عطر بوده و در افراد با پوست حساس حتی اطفال و نوزادان مناسب می باشد و می توان از آن به عنوان یک نرم کننده و رفع کننده التهاب ناحیه پوشک اطفال استفاده کرد.

لوسیون بدن اوسرین Body Lotion پوست خشک و حساس ثمین 150ml

قیمت اصلی ۱۱۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

لوسیون بدن حاوی اوسرین پوست خشک و حساس ثمین دارای ترکیبات مفیدی برای مراقبت از پوست مانند اوسرین، آمونیوم لاکتات، گلیسیرین و اوره می باشد که پوست را از خشکی حفظ می نماید. این محصول نرم کننده و رطوبت رسان پوست خشک و حساس است و از پیری پوست ناشی از خشکی پیشگیری می نماید.

وازلین حاوی ویتامین Vit E ثمین 50ml

۲۵,۰۰۰ تومان

وازلین حاوی ویتامین Vit E ثمین دارای ترکیباتی همچون وازلین، ویتامین E و پارافین مایع است که برای افزایش نرمی و لطافت پوست تهیه شده است. این محصول از ایجاد چین و چروک و ترک های پوستی جلوگیری می نماید و خاصیت آنتی اکسیدان دارد که در محافظت از پوست و کاهش خارش و التهاب موثر می باشد.