در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

تست بارداری ( بی بی چک ) HCG Test خودکاری روژان 1 عددی

قیمت اصلی ۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶,۰۰۰ تومان است.

استفاده از تست بارداری خودکاری روژان با دقت بالا 99.9% بسیار ساده و در عین حال قابل اطمینان بوده و انجام آن هزینه بسیار کمی برای شما خواهد داشت. این تست بارداری قادر به تشخیص هورمون‌های بارداری در ادرار بوده و نتایج را در مدت کوتاهی نشان می دهد.

تست بارداری کاستی ( بی بی چک ) baby check روژان 1 عددی

قیمت اصلی ۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸,۰۰۰ تومان است.

بی بی چک یکی از ساده ترین ابزار برای انجام تست بارداری در خانه می باشد. این فرایند تا حدی همان رویدادی است که در آزمایشگاه و تست خون رخ میدهد. در این تست شما تنها به یک بی بی چک نیاز دارید که آن را برای دو ثانیه در ادرار قرار دهید. اگر در ادرار هورمون بارداری وجود داشته باشد در روی نوار بیبی چک مشخص می گردد. برخی بی بی چک ها در اولین روز قاعدگی یعنی 14 روز بعد از لقاح اثرات خود را نشان میدهند و برخی دیگر 7 تا 8 روز بعد از لقاح هورمون بارداری در ادرار را تشخیص خواهند داد. این در حالیکه در این زمان خیلی قابل اعتماد نیست چرا که ممکن است سطح تولید این هرمون ها به حدی پایین باشد که در تست مشخص نگردد. بهترین زمان برای چک کردن بیبی چک در اولین روز قاعدگی است که فرایند پریود متعارف اتفاق نیوفتاده است. بی بی چک روژان جهت تشخیص بارداری فوری بوده و بانوان گرامی می‌توانند بدون نیاز به پزشک و به صورت خانگی این تست را انجام دهند.

بیبی چک

تست تخمک گذاری نواری LH test روژان 5 عددی

قیمت اصلی ۳۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹,۰۰۰ تومان است.

تست تخمک گذاری نواری روژان نسبت به ترشح زیاد هورمون LH حساس بوده و به طور دقیق و آسان زمان تخمک گذاری را تعیین می نماید. بدین ترتیب می توان شانس بارداری را افزایش داد و یا با استفاده از روش های جلوگیری از بارداری، احتمال آن را کاهش داد.