در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو آرگان موی چرب Argan پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۱۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۸,۰۰۰ تومان است.

شامپو آرگان پرو ویکات مناسب برای انواع مو به ویژه موهای چرب می باشد. این شامپو حاوی ترکیبات گیاهی روغن آرگان است که به خوبی موها را نرم و درخشان کرده و با دارا بودن شوینده های ملایم از کدر و زبر شدن موها جلوگیری میکند. این محصول محافظت کننده، ضد آفتاب و آنتی اکسیدان مو میباشد. حفظ رطوبت و نرمی مو و کف سر پس از مصرف از دیگر مزایای این محصول است.

شامپو بازسازی کننده آرگان Argan مو های خشک پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۳,۶۰۰ تومان است.

شامپو مدل بازسازی کننده مو پرو ویکات مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده می باشد. این شامپو حاوی ترکیبات گیاهی روغن آرگان است که به خوبی موها را نرم و درخشان کرده و با دارا بودن شوینده های ملایم از کدر و زبر شدن موها جلوگیری میکند. این محصول محافظت کننده، ضد آفتاب و آنتی اکسیدان مو میباشد. حفظ رطوبت و نرمی مو و کف سر پس از مصرف از دیگر مزایای این محصول است.

شامپو حاوی کراتین Keratin پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۷۶,۲۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۰,۰۰۰ تومان است.

شامپو کراتین پرو ویکات دارای فرمولاسیونی با منشاء گیاهی حاوی کراتین بوده که سبب تامین کراتین و تغذیه موها می شود. همچنین این محصول بازسازی کننده و ترمیم کننده تارهای آسیب دیده است و مناسب موهای خیلی خشک میباشد. افزایش نرمی و خاصیت ارتجاعی تارهای مو از دیگر مزایای این محصول است.

شامپو ضد ریزش حاوی کافئین Caffeine پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۸۲,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۰,۰۰۰ تومان است.

شامپو ضد ریزش حاوی کافئین پرو ویکات دارای فرمولاسیونی ایتالیایی است. کافئین به کار رفته در آن سبب افزایش سرعت گردش خون در پوست سر و در نهایت تقویت و استحکام موها می شود. این کافئین دارای اثر حفاظتی بر سلول های انسان است. این شامپو علاوه بر خاصیت تقویت و کنترل ریزش مو به رشد و رویش مجدد مو کمک می کند که برای انواع مو مناسب است. همچنین به دلیل داشتن فرمولاسیون حرفه ای و محافظ سلامت پوست و مو، فاقد ماده خطرناکی همچون پارابن است.

ماسک ترمیم کننده مو حاوی کراتین Keratin پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۹۹,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۵,۰۰۰ تومان است.

رنگ مو، دکلره و به طور کلی مواد شیمیایی به مرور زمان باعث آسیب به مو و از بین رفتن رطوبت آن می شود. وقتی مو رطوبت خود را از دست بدهد، خشک و شکننده شده و مستعد مو خوره می شود. یکی از روش های پیشگیری از آسیب دیدن مو، استفاده از ماسک های ترمیم کننده است. ماسک تقویت کننده مو کراتین پرو ویکات یک ماسک مو بیرون حمام و بدون نیاز به آبکشی است که توانایی احیا و تقویت مو را دارد. استفاده از این محصول موجب بهبود حالت و شانه پذیری مو میگردد.

ماسک تقویت کننده مو آرگان Argan پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۱۰۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۳,۰۰۰ تومان است.

رنگ مو، دکلره و به طور کلی مواد شیمیایی به مرور زمان باعث آسیب به مو و از بین رفتن رطوبت آن می شود. وقتی مو رطوبت خود را از دست بدهد، خشک و شکننده شده و مستعد مو خوره می شود. یکی از روش های پیشگیری از آسیب دیدن مو، استفاده از ماسک های ترمیم کننده است. ماسک تقویت کننده مو آرگان Argan پرو ویکات یک ماسک مو بیرون حمام و بدون نیاز به آبکشی است که با وجود روغن آرگان موجود در ترکیبات خود توانایی احیا و تقویت مو را دارد.

ماسک مو حاوی آلوئه ورا Aloe Vera پرو ویکات 300ml

قیمت اصلی ۹۳,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۰,۰۰۰ تومان است.

وقتی مو رطوبت خود را از دست بدهد، خشک و شکننده شده و مستعد مو خوره می شود. یکی از روش های پیشگیری از آسیب دیدن مو، استفاده از ماسک های ترمیم کننده است. ماسک مو بیرون حمام بدون نیاز به آبکشی حاوی آلوئه ورا پرو ویکات توانایی احیا و تقویت مو را دارد. استفاده از این محصول موجب نرمی، لطافت و شانه و حالت پذیری انواع موها میگردد.