در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

محافظ باند مدل D مناسب دست تا کتف لاغر پاس باند

۲۸۴,۰۰۰ تومان

محافظ باند مدل D دست تا کتف پاس باند مناسب برای دست تا کتف افراد لاغر است. که دارای طول محافظ 110 سانتی متر و حداکثر اندازه دور عضو 48 سانتی متر و اندازه حفره ورودی 4.3 سانتی متر است. از این محصول جهت محافظت از خیس شدن گچ در موارد شکستگی، پانسمان، سوختگی، جراحی و … در حمام و برخورد با آب استفاده می‌شود.

محافظ باند مدل G مناسب پا تا بالای ران متوسط تا تنومند پاس باند

۳۱۴,۰۰۰ تومان

محافظ باند گچی و پانسمان مدل G متوسط تا تنومند پاس باند جهت جلوگیری از خیس شدن گچ یا پانسمان پا در موارد شکستکی، سوختگی، جراحی و… به هنگام استحمام به کار می رود. جنس محافظ گچ به گونه ای می باشد که در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم بوده و از رسیدن قطره ای از آب به گچ یا پانسمان جلوگیری به عمل می آورد.

محافظ باند مدل J مناسب پا تا بالای ران متوسط پاس باند

۳۰۵,۰۰۰ تومان

محافظ باند گچی و پانسمان مدل J متوسط پا تا بالای ران پاس باند جهت جلوگیری از خیس شدن گچ یا پانسمان پا در موارد شکستکی، سوختگی، جراحی و… به هنگام استحمام به کار می رود. جنس محافظ گچ به گونه ای می باشد که در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم بوده و از رسیدن قطره ای از آب به گچ یا پانسمان جلوگیری به عمل می آورد.

محافظ باند مدل L مناسب دست تا کتف متوسط تا تنومند پاس باند

۲۸۰,۰۰۰ تومان

محافظ باند مدل L دست تا کتف پاس باند مناسب برای دست تا کتف افراد متوسط تا تنومند است. که دارای طول محافظ 110 سانتی متر و حداکثر اندازه دور عضو 48 سانتی متر و اندازه حفره ورودی 6 سانتی متر است. از این محصول جهت محافظت از خیس شدن گچ در موارد شکستگی، پانسمان، سوختگی، جراحی و… در حمام و برخورد با آب استفاده می‌شود.