در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

چسب زخم پارچه ای پنبه ریز 10 عددی

۵,۰۰۰ تومان

چسب زخم یکی از ملزوماتی است که باید در هر خانه یا مکانی و در هر کیفی وجود داشته باشد. در طول روز با ابزارهای مختلفی مثل چاقو یا لبه های برنده کاغذ، براده های چوب و … سر و کار داریم که ممکن است باعث بریدگی شود. چسب زخم پارچه ای پنبه ریز، مناسب برای قطع خونریزی، ضد عفونی نمودن و بهبود زخم می باشد. باند سفیدی که داخل چسب تشکیل شده، ضمن جذب رطوبت محل زخم، به فرایند ترمیم کمک می‌کند.

گوش پاک کن نرمال لیوانی پنبه ریز
100 عددی
200 عددی

گوش پاک کن نرمال لیوانی پنبه ریز

۲۲,۰۰۰ تومان۳۰,۰۰۰ تومان
مواد روغنی داخل کانال گوش توسط موهای درون گوش به قسمت بیرونی گوش هدایت می شوند که برای پاک کردن آن ها استفاده از گوش پاک کن توصیه می شود. گوش پاک کن نرمال لیوانی پنبه ریز از پنبه ٪100 خالص، پلی پروپیلن ساخته شده است و محصولی مناسب برای تمیز کردن جرم خارجی گوش می باشد.
گوش پاک کن نرمال مکعبی پنبه ریز
100 عددی
200 عددی

گوش پاک کن نرمال مکعبی پنبه ریز

۲۳,۵۰۰ تومان۳۰,۰۰۰ تومان

گوش پاک کن یا همان پنبه ی گوش متشکل از دو قسمت توده ای از پنبه است که در قسمت انتهایی دو طرف یک میله کوتاه پیچیده شده است که جنس این میله از چوب، کاغذ پیچیده شده به صورت فشرده و یا پلاستیک است. گوش پاک کن مکعبی پنبه ریز حاوی پنبه 100% خالص و بهداشتی با قدرت جذب بالا می باشد که برای پاکیزگی مجاری خارجی گوش بوده و موجب لطافت و شادابی گوش پس از استحمام می شود.

گوش پاک کن نوزادی Baby Cotton Swabs مکعبی پنبه ریز 60 عددی

۲۷,۰۰۰ تومان

گوش پاک کن نوزادی پنبه ریز از پنبه صد در صد خالص و بهداشتی با قدرت جذب بسیار بالا ساخته شده است و برای پاکیزگی مجاری خارجی گوش کودک قابل استفاده است با توجه به بافتی کاملا نرم مانع از آسیب دیدن پوست و گوش کودک می شود.

نوار بهداشتی بالدار شبانه خیلی نازک بزرگ پنبه ریز 10 عددی

۳۲,۵۰۰ تومان

نوار بهداشتی بالدار شبانه بزرگ پنبه ریز با لایه رویی مشبک، قدرت جذب خیلی زیادی دارد. این پد بهداشتی بسیار نرم و لطیف بوده و موجب می شود تا در تمام طول روز احساس راحتی داشته باشید. بسته بندی این محصول به صورت تکی می باشد. استفاده از پد نوار بهداشتی پنبه ریز بهداشت ناحیه خارجی واژن را به طور کامل حفظ می کند. این محصول نازک، سبک، کم حجم، مناسب برای سفر است.

نوار بهداشتی بالدار لطیف Soft خیلی نازک بزرگ پنبه ریز 10 عددی

۳۱,۰۰۰ تومان

نوار بهداشتی بالدار خیلی نازک پنبه ریز مدل لطیف دارای لایه رویی به نرمی پنبه است که این نوع لایه برای پوست های حساس بسیار مناسب است. سایز این نوار بهداشتی بزرگ و ضخامت آن خیلی نازک می باشد. این محصول با وجود ضحامت خیلی نازک، جذب بسیار زیاد و سریعی دارد و اطمینان خاطر را برای بانوان عزیز به همراه دارد.

گوش پاک کن آرایشی Make-up Remover پنبه ریز 50 عددی

۱۸,۵۰۰ تومان

گوش پاک کن آرایشی پنبه ریز، مناسب برای آرایش چشم، پاک کردن لاک ناخن و ریزه کاری های آرایشی، تهیه شده از پنبه ۱۰۰% خالص و بهداشتی و با دسترسی آسان می باشد. این محصول همچنین برای پاک کردن گوشه‌های ناخن هنگام لاک زدن مناسب می باشد.

نوار بهداشتی بالدار لطیف Soft ضخیم بزرگ پنبه ریز 10 عددی

۲۶,۹۰۰ تومان
در کناره‌های نوار بهداشتی بالدار پنبه ریز سایز بزرگ، بال‌هایی قرار گرفته است که به‌خوبی به لباس می‌چسبند و مانع از جابه‌جایی و حرکت نوار می‌شوند. این بال‌ها علاوه‌بر جلوگیری از حرکت نوار، تا حد زیادی مانع عبور مایع از کناره‌ها خواهند شد. نوار بهداشتی پنبه ریز سایزی بزرگ دارد و در تمام طول روز یا حتی شب، از عبور نم جلوگیری می نماید.

نوار بهداشتی بالدار مشبک روزانه Daily خیلی نازک بزرگ پنبه ریز 10 عددی

۲۸,۲۰۰ تومان

نوار بهداشتی بالدار روزانه بزرگ پنبه ریز با لایه رویی مشبک قدرت جذب خیلی زیادی دارد. این پد بهداشتی بسیار نرم و لطیف بوده و موجب می شود تا در تمام طول روز احساس راحتی داشته باشید. بسته بندی این محصول به صورت تکی می باشد. استفاده از پد نوار بهداشتی پنبه ریز بهداشت ناحیه خارجی واژن را به طور کامل حفظ می کند. این محصول نازک، سبک، کم حجم، مناسب برای سفر است.