براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۸ کالا از ۸

 • قرص جوشان ویتامین ث 500 Vitamin C پرتقالی اسوه
  حراج!

  %48

  قرص جوشان ویتامین ث 500 Vitamin C پرتقالی اسوه ۲۵,۰۰۰ تومان %۳۹.۶
  -۷,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

  3.0

  از 2 رای

 • قرص جوشان ویتامین ث 500 Vitamin C لیمویی اسوه
  حراج!

  %48

  قرص جوشان ویتامین ث 500 Vitamin C لیمویی اسوه ۳۶,۰۰۰ تومان %۱۲.۶
  -۹,۶۰۰ تومان بروزرسانی :

  4.8

  از 1 رای

 • قرص جویدنی ویتامین ث 250 Vitamin C اسوه
  حراج!

  %26

  قرص جویدنی ویتامین ث 250 Vitamin C اسوه ۱۷,۰۰۰ تومان %۲۵.۸
  ۵,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

  4.0

  از 3 رای

شركت داروسازي اسوه (سهامي عام) به عنوان يكي از شركت هاي پيشرو در صنعت داروسازي كشور همواره در تلاش است تا با بهره گيري از فناوري‌هاي نوين و بر اساس استانداردها و معيارهاي بين‌المللي در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه فعاليت نمايد. لذا شركت داروسازي اسوه با رويكرد فعاليت در زمينه درمان بيماري‌هاي صعب‌العلاج نظير تالاسمي، نقايص آنزيمي ژنتيكي، ام.اس، سرطان، پيوند اعضاء و … در حال حاضر ده‌ها قلم دارو به سبد داروئي كشور عرضه نموده است كه از اين ميان مي‌توان به دفراسيروكس (اسورال)، نيتيزينون، گلاتيرامراستات (اسويمر)، ايماتينيب، كپسيتابين (اسلودا)، اگزمستان (آرومستان)، مايكوفنولات (سيتوگان)، اريتروپوئتين (اسوه پويتين) و … اشاره نمود.
از آنجا كه ارتقاء مستمر سطح كيفي داروها و همزمان حفظ توان خريد بيماران و در نهايت كسب رضايتمندي پزشك و بيمار سرلوحه فعاليت‌هاي اين شركت قرار گرفته است اين شركت همواره خود را وام‌دار اساتيد، متخصصين، پزشكان و بيماراني مي‌داند كه با ارائه نظرات راهگشاي خود ما را در اين مسير ياري رسانده‌اند. شركت داروسازي اسوه اقبال و اعتماد جامعه فرهيخته پزشكي را سرمايه خود مي‌داند و جهت حفظ اين سرمايه گرانقدر كه حاصل بيش از 40 سال خدمت‌رساني به عرصه سلامت مي‌باشد از هيچ كوششي دريغ نخواهد ورزيد.
شركت داروسازي اسوه (سهامي عام) با قدمتي بيش از 45 سال در سال 1345 با نام شركت «ايران مرك» به صورت سهامي خاص تأسيس و از سال 1348 مورد بهره برداری قرار گرفت.
اين شركت در زميني به مساحت 18 هزار متر مربع و زيربناي 10 هزار و 580 متر مربع احداث شده است و شامل دپارتمانهاي توليد، آزمايشگاه هاي كنترل كيفيت، تحقيقات، فني مهندسي، انبارها و اداري مي باشد.
اين شركت در اسفند ماه سال 1360 به شركت داروسازي “اسوه” تغيير نام داد و در سال 1370 به ” سهامي عام ” تبديل شد و از اسفند ماه سال 1372 نيز در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شده است.
مهمترين هدف شركت داروسازي اسوه براساس اساسنامه آن، توليد و عرضه داروي با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويي و افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان و بيماران مي باشد. ضمن آن كه به موازات تلاش در راستاي حفظ سهم بازار، با توليد محصولات مورد نياز جامعه بتواند حضور خويش در بازار داخلي و خارجي را پررنگ تر نموده و با دستيابي به سودآوري مناسب به اهداف نوآورانه شركت جامه عمل بپوشاند.
بالا بردن كيفيت محصولات توليد شده و برخورداري از دانش روز داروسازي در راستاي ايجاد زمينه مناسب و مطلوب براي ادامه حيات و بقاي طولاني مدت از ديگر اهداف اين شركت داروسازي است.
شركت داروسازي «اسوه » يكي از شركت هاي معتبر و پيشرو در صنعت داروسازي كشور است كه با دارا بودن خطوط انحصاري در توليد بسياري از اشكال دارويي، ضمن اينكه جايگاه ويژه اي در تأمين داروهاي مورد نياز جامعه دارد، تلاش مي كند تا حقوق تمامي سهامداران شركت به بهترين نحو ممكن حفظ گردد و امانتداري امين براي ايشان باشد.
شركت داروسازي اسوه داراي خطوط توليد قرص هاي ساده و روكش دار، قرص هاي جوشان، آمپول و فرآورده های استریل، سرنگ هاي از پيش پر شده (PFS) و هم چنین خط ویژه تولید داروهای ضد سرطان مي باشد.
اين شركت با قابليت توليد انواع قرص هاي ساده و روكش دار و به طور خاص، توليد انواع قرص هاي جوشان، هم اكنون كامل ترين خط توليد مكمل‌هاي رژيمي – غذايي را به صورت قرص روكشدار، قرص جوشان در اختيار دارد.
در زمينه توليد محصولات جامد دارويي به تازگي با همكاري يك شركت ايراني- انگليسي، خط توليد قرص هاي ويژه كه شرايط خاص و كنترل شده اي بر توليد آن ها حاكم است، طراحي و اجرا شده است و محصولات اين خط توليد كه قابليت بسيار بالايي براي صادرات به كشورهاي ديگر را دارند، مطابق با استانداردهاي روز دنيا، آماده عرضه به بازار داخلي و خارجي هستند در این سایت داروهای ضد سرطان تولید می گردند.
در بخش توليد آمپول، انواع آمپول هاي تزريقي آبي و روغني با بالاترين استانداردهاي جهاني توليد مي شود، به طوري كه بسياري از آمپول هاي تزريقي روغني به طور انحصاري در كشور توسط اين شركت توليد مي‌شود.

مقایسه ( 0 مورد )