نمایش ۱ - ۱ کالا از ۱

شرکت ناولتی فارما در سال 2003 با هدف رهبری بازار و تأمین کننده راه حل در فن آوری اثربخشی برای تأثیر کارآیی سلامت نوین و محصولات مغذی، تأسیس شد. دفتر مرکزی Novelty Pharma در لوگانو، سوئیس است. بیش از یک دهه است که این شرکت تمرکز خود را بر روی توسعه فرمول های گیاهی با استفاده از فناوری هیدروسانس متمرکز کرده است. از بدو تأسیس، نوآوری داروخانه به یک نام تبدیل شده است که مترادف با محصولات بی نظیر با بالاترین کیفیت است.
این شرکت نه تنها محصولات دارویی با طعم عالی تولید میکند، بلکه به کاربران ما این امکان را می دهد که یک فرآیند تحویل داروی سازگار و لذت بخش را تجربه کنند. با تمرکز جدی روی ایجاد و بازاریابی، Novelty Pharma سعی در ایجاد برندهای منحصر به فرد برای بازارهای بین المللی دارد. تجارت اصلی ما توسعه و بازاریابی بهداشت و درمان نوین است.
تولید محصولات در فرمولاسیون های نوآورانه با استفاده از مواد اولیه مناسب از اهداف این شرکت میباشد.
محصولات تخصصی و نوین شرکت ناولتی فارما هم اکنون در 32 کشور مختلف توسط همکاران ما به بازار عرضه می شوند. با بیش از 14 سال تجربه تحقیق و توسعه و تولید در محصولات رطوبت ساز، Novelty Pharma یک رهبر بازار در فناوری های هجوم و یکی از بزرگترین تولید کنندگان و تهیه کنندگان محصولات رطوبت در سطح جهان است.
محصولات NOVELTY LIFE محصولاتی مبتنی بر طبیعت هستند که در مدیریت انواع اختلالات مزمن بر تمامی افراد و گروههای سنی، ایمن و مؤثر هستند. این خط از محصولات با ترکیبات منحصر به فرد و ترکیبات جدید آن به کاربران خود کمک می کند تا از شرایط مزمن درمانی رهایی یابند. محصولات NOVELTY LIFE به بخشهای مختلفی از جمله زنان، ارتوپدی، ارولوژی، تنفس، كودكان، پوست، معده و غدد درون ریز خدمات می دهد.

مقایسه ( 0 مورد )