در حال نمایش 15 نتیجه

نمایش 9 24 36
-6%
پودر ماءالجبن افتیمونی نیاک
بدون طعم
موزی

پودر ماء الجبن افتیمونی Aftimoons Whey نیاک 300g

۳۳,۰۰۰ تومان۳۳,۳۰۰ تومان

آب پنیر دارای خواص تغذیه ای بی شماری است و حاوی ترکیبات ماءالجبن افتیمونی نیاک تهیه شده از پودر آب پنیر گرفته شده از شیر گاو، سرکه انگور، افتیمون و شکر است. از آن می توانید برای پاکسازی اخلاط فاسد از بدن خصوصا دفع سریع سودا، پاکسازی خون وکبد، چاقی، یبوست، واریس، سیاتیک استفاده کنید. همچنین برای رفع خستگی و کمک به درمان حساسیت های پوستی و پسوریازیس و رفع شقاق مقعدی نیز می توان از این پودر استفاده کرد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Aftimoons Whey Powder***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت انبرباریس دوایی نیاک 200ml

قیمت اصلی ۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۷,۰۰۰ تومان است.

شربت انبرباریس دوایی محصول شرکت دارویی نیاک بوده که از آن می توانید برای مشکلات کبدی، صفراوی و گوارشی و همچنین رفع تهوع استفاده کنید. این محصول مقوی معده بوده و برای درمان رفلاکس معده و سوزش معده و همچنین سو هاضمه مفید می باشد.

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

شربت رسپی کالم RESPICALM نیاک 120ml

قیمت اصلی ۵۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۲,۰۰۰ تومان است.

شربت رسپی کالم نیاک حاوی عصاره گیاهان آویشن و پیچک می باشد که از دیرباز جهت درمان علایم سرفه و برونشیت مورد استفاده قرار می گرفته اند. این شربت بر اساس وجود تیمول استاندارد گردیده است و گیاه آویشن به دلیل داشتن تیمول، کارواکرول و ترکیبات فنلی باعث اثرات ضد التهابی، ضد اسپاسم مجاری تنفسی و ضد میکروبی می گردد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
عصاره مایع آویشن20g*
عصاره پیچک2g*

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت سکنجبین عنابی نیاک 200ml

۵۴,۰۰۰ تومان

شربت سکنجبین عنابی نیاک همانطور که از نامش مشخص است از سکنجبین (سرکه انگور و عسل) و عناب به دست آمده است. این دو ماده در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه نیز توجه ویژه ای به آن شده است. ویتامین ث و املاح موجود در این شربت به بدن کمک می کند تا بتواند بیماری های کبدی را درمان کند و خون رسانی بهتری به اعضای بدن برساند. همچنین موجب رفع جوش و آکنه می گردد.

شربت سکنجبین عنصلی SQUILL oxymel نیاک 200ml

قیمت اصلی ۶۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۴,۰۰۰ تومان است.

شربت سکنجبین عنصلی نیاک در رفع مشکلات کبدی و گوارشی موثر است و برای درمان کبد چرب و پاکسازی کبد به کار می رود. این محصول یک ترکیب کاملا طبیعی و فرموله شده حاوی پیاز عنصل، سرکه طبیعی انگور و عسل طبیعی مصفی است.

شربت ملین فیژیلاکس نیاک 120ml

قیمت اصلی ۵۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۵,۰۰۰ تومان است.

شربت ملین فیژیلاکس نیاک با ترکیبات کاملا گیاهی، یک گزینه مناسب و خوب برای درمان فوری یبوست می باشد. از آنجا که در تولید این شربت از گیاه سنا استفاده نشده است، لذا باعث حرکات شدید روده ای نمی شود و برای درمان یبوست کودکان نیز مفید می باشد. این شربت با ترکیب گیاهان دارویی مختلف همراه با عسل و ترنجبین و روغن بادام شیرین، یک انتخاب بسیار مناسب برای رفع یبوست بدون ایجاد عوارض جانبی رایج داروهای ضدیبوست شیمیایی و یا داروهای گیاهی حاوی گیاه سنا می باشد.

قرص فیت آیرون نیاک 40 عددی

قیمت اصلی ۴۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵,۰۰۰ تومان است.

قرص فیت آیرون نیاک یک قرص آهن با کمترین عوارض گوارشی است که کم خونی ناشی از فقر آهن را درمان می کند. این قرص حاوی ترکیبات گیاهی است که جذب آهن را بالا برده و عوارض جانبی قرص آهن مثل یبوست، نفخ و بثورات پوستی را کاهش می دهند.

قرص والی فلور VALIFLORE نیاک 30 عددی

۵۰,۷۰۰ تومان

قرص والی فلور نیاک یک مکمل خواب‌آور و از آرامبخش های گیاهی بوده که در آن از عصاره سنبل الطیب و گل ساعتی استفاده شده است. این محصول برای کاهش اسپاسم های گوارشی ناشی از استرس‌های عصبی نیز بسیار مفید می‌باشد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
عصاره پاسیفلور30mg*
عصاره خشک ریشه والرین (سنبل الطیب)100mg*

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

محلول بخور اکالیپتوس Eucalyptus نیاک 60ml

قیمت اصلی ۳۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳,۰۰۰ تومان است.

محلول غیر خوراکی بخور اکالیپتوس نیاک قابلیت فوق العاده ای در ضدعفونی کردن محیط اتاق بیمار در زمان ابتلا به سرماخوردگی، آنفولانزا و بیماری های مشابه آن ها دارد. این بخور حاوی عصاره خالص برگ اکالیپتوس بوده و برای از بین بردن عفونت مجاری تنفسی و سینه مفید می باشد.

شربت آلر گارد ALERGUARD نیاک 120ml

قیمت اصلی ۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۸,۰۰۰ تومان است.

محلول خوراکی آلر گارد ALERGUARD نیاک برای کاهش طول مدت بستری در بیماران مبتلا به کرونا استفاده می شود. این فرآورده متشکل از عصاره گیاهان سیر، برگ گیاه مرزه، سرشاخه گل دار گیاه آویشن شیرازی، میوه گیاه رازیانه، تنتور اپیوم، میوه خشک گیاه گلپر و جوانه گل میخک می باشد. این فرآورده بر اساس وجود 0.01% آلیسین و حداقل 1/5 الی 2 میلی گرم ترکیبات پلی فنلی بر پایه گالیک اسید در هر میلی لیتر فرآورده استاندارد گردیده است.

قرص آلوئه پلاس ALOE plus نیاک 30 عددی

قیمت اصلی ۲۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۱,۰۰۰ تومان است.

قرص آلوئه پلاس نیاک علاوه بر آلوئه ورا حاوی گیاهان گل سرخ، هلیله زرد، تربد سفید و مصطکی است که خواص آلوئه ورا را افزایش داده و اثرگذاری آن را بیشتر می کنند. این محصول تقویت کننده سیستم ایمنی، ضد التهاب، التیام بخش زخم های پوستی و گوارشی و بهبود بخش مشکلات گوارشی از جمله یبوست، رفلاکس معده و سوءهاضمه می باشد. آلوئه ورا و گل سرخ خاصیت آنتی اکسیدانی دارند و از آسیب رادیکال های آزاد به بخش های مختلف بدن پیشگیری می کنند. گل سرخ برای رفع علائم سندروم پیش از قاعدگی نیز مفید می باشد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Aloe***
Chebulic myrobalan***
Turpeth***
Mastic***
Red Rose***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

قرص اطریفل مقل ملین GUGATRIP نیاک 100 عددی

قیمت اصلی ۶۷,۲۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۲,۷۰۰ تومان است.

قرص اطریفل مقل ملین نیاک یک داروی مسهل گیاهی است که به درمان و پیشگیری از ابتلا به بواسیر نیز کمک می‌کند. این دارو حاوی اطریفل، اسطوخودوس و افتیمون بوده و اثر ضد نفخ و ضد یبوست دارد و همچنین درمان کننده بواسیر و شقاق نیز می باشد.

قرص رازی نیاک 100 عددی

قیمت اصلی ۷۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۵,۰۰۰ تومان است.

قرص رازی نیاک یک داروی گیاهی است که برای درمان دیسک کمر و کمردرد، درمان سیاتیک، درد مفاصل ناشی از آرتروز التهاب مفاصل و نقرس تولید شده است. این قرص به خصوص برای دردهای شدید و ناگهانی که در اثر موارد فوق بروز می کند نیز قابل استفاده است و از این نظر می توان آن را بعنوان جایگزین و یا مکمل داروهای غیر طبیعی و شیمیایی مثل دیکلوفناک استفاده کرد، لذا به عنوان داروی سیاتیک و مسکن دردهای سیاتیکی و درمان دیسک کمر شناخته می شود.

قرص مهزل MOHAZZEL نیاک 100 عددی

۶۳,۷۰۰ تومان

قرص مهزل نیاک به کنترل اشتهای افراد کمک کرده و موجب کاهش وزن می‎شود. یک داروی صد در صد گیاهی است که محصول شرکت داروسازی نیاک می‌باشد. این داروی گیاهی حاوی 100 عدد قرص و تشکیل شده از گیاهان دارویی از جمله زنیان، زیره، رازیانه، سداب مرزنجوش، لاک، اشق و بوره ارمنی است که همگی تأثیر فراوانی در افزایش سرعت هضم و تخلیه معده دارند. همچنین لاک دارای خاصیت قابض بوده و باعث کاهش اشتها می شود. از این رو، این فرآورده تأثیر بسزایی در لاغری و کاهش وزن اضافه بدن دارد.

محلول لادن مرکب LADAN نیاک 250ml

قیمت اصلی ۳۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۹,۰۰۰ تومان است.

محلول لادن مرکب نیاک حاوی انواع گیاهان مفید برای تقویت مو مانند حنا، سدر، بابونه، مورد، رزماری، شلتوک، ختمی و قهوه می باشد و یک گزینه عالی برای جلوگیری از ریزش آزاردهنده ی مو محسوب می شود که تأثیر فوق العاده ای نیز در تحریک رشد مجدد موها دارد. استفاده از این محلول موجب تقویت موها می گردد و در رفع شوره های سر نیز موثر است.