در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرم خاویار ANTI-AGING نلا 15ml

۱۴۱,۰۰۰ تومان

سرم خاویار نلا از عصاره بهترین نوع خاویار ایرانی به میزان بیش از 80% تهیه شده است. این محصول عاری از هر گونه مواد شیمیایی می باشد و برای انواع پوست مناسب می باشد. سرم خاویار نلا شکنندگی پوست را رفع می کند و از پیری زودرس و چین و چروک پوست جلوگیری می کند. این سرم کلاژن سازی را در اطراف چشم، خط لب، چانه و زیر چانه فعال می سازد.

سرم ضد آکنه ANTI ACNE نلا 15ml

۴۷,۰۰۰ تومان

سرم ضد آکنه نلا با فرمولاسیونی پیشرفته جهت از بین بردن جای جوش تهیه شده است. این سرم یک لایه بردار ملایم و موثر است و سلول‌های مرده را از سطح پوست می‌زداید و با کنترل چربی پوست و همینطور رطوبت‌رسانی مانع از خشکی پوست شده و با افزایش توان سلول‌های لایه درم در اتصال به مولکول‌های آب، از بروز مجدد آکنه پیشگیری می‌کند. این سرم محصولی با ترکیبات طبیعی و بدون مواد نگهدارنده است که دارای پایه ویتامین ای بوده و ضایعات پوستی و جوش‌ها را تمیز می‌نماید و با وجود عصاره هسته تامرون که خود یک نگهدارنده و ترمیم کننده زخم‌ است با ایجاد یک لایه فیلم روی ضایعات پوستی از هر گونه فعالیت جوش‌ها جلوگیری کرده و زخم‌ها و جوش‌ها را بسیار نرم و از بروز ترک و زخم‌های جدید جلوگیری می‌کند.

شامپو و روغن ضد شپش آنتی نیت ANTI NIT نلا 120ml

۶۶,۰۰۰ تومان

شامپو و روغن ضد شپش آنتی نیت ANTI NIT نلا دارای اسانس ها و روغن های گیاهی می باشد. این محصول در عرض 10 دقیقه به همراه شانه نمودن موها، رشک و شپش را از موی سر جدا نموده و با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش، باعث خفگی شپش ها می شود و آنها را از بین می برد. اسانس‌های گیاهی در ساختار این شامپو، کمک درمانی هستند و التهاب، قرمزی و زخم‌هایی که در اثر خارش و گزش ایجاد شده اند را برطرف می نمایند.

کرم رفع چین و چروک Anti Wrinkle نلا بوتاکس 10ml

۱۱۹,۰۰۰ تومان

کرم ضد چروک نلا بوتاکس با داشتن ماده موثر نئودرمیل و ترکیبات ضد چروک، در اصل منبع انرژی مضاعفی جهت تقویت عملکرد سلولی است که ساخت کلاژن در پوست را افزایش می دهد. بعد از استفاده از این کرم، ساختار پوست همانند پوست جوان عمل نموده و عمق چروک ها به سرعت کاهش می‌یابد و این فرآیند به قدری دقیق و منظم رخ می‌دهد که اثرات استفاده از کرم نلا بوتاکس پس از 15 روز قابل مشاهده خواهد بود. لازم است این محصول در یخچال نگهداری شود.

محلول تقویت مو پروژست نلا PROGEST نلا 60ml

۲۱,۹۰۰ تومان

محلول تقویت مو پروژست نلا حاوی عصاره گیاه سائوپالمتو می باشد که استروژن های طبیعی آن موجب توقف DHT گردیده و ریزش مو را سریعاً قطع و با ترمیم رفع التهابات و تغذیه پیاز مو،رشد مو را تسریع می بخشد. تنظیم هورمون های پوست موجب جلوگیری از طاسی و رفع ریزش مو می گردد. عصاره سائوپالمتو تنظیم کننده هورمون های پوست می باشد . این محصول فاقد الکل بوده و قطع استفاده از آن موجب ریزش مو نخواهد گردید. این محلول همچنین حاوی عصاره گزنه نیز می باشد که این عصاره باعث افزایش خون رسانی و در نتیجه تغذیه ریشه مو می گردد.

محلول ضد شوره نلا نازول NELA NAZOLE نلا 60ml

۲۸,۰۰۰ تومان