براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۳ کالا از ۳

 • شربت کیدیکر Kidicare مایر ویتابیوتیکس 200ml
  حراج!

  %15

  شربت کیدیکر Kidicare مایر ویتابیوتیکس 200ml ۷۴,۸۰۰ تومان %۱۵.۵
  ۶,۸۰۰ تومان بروزرسانی :

  4.0

  از 6 رای

 • اتمام تخفیف

شرکت ویتابیوتیکس از سال 1971 با ایده ویتامین‌درمانی توسط جناب آقای پروفسور لالوانی فعالیت خود را با تولید محصول امگا اچ‌3 آغاز نموده و هم‌اکنون با بیش از 45 سال تجربه به یکی از معتبرترین و معروف‌ترین برندها در زمینه تولید و عرضه مکمل‌های غذایی و محصولات دارویی در سطح جهان مبدل شده است. ویتابیوتیکس دارای سبدی کامل از محصولات در زمینه مکمل‌های غذایی و دارویی است که با استفاده از جدیدترین اطلاعات و تحقیقات علمی توسط دانشمندان علوم دارویی و پزشکی به‌ویژه در گروه‌های سلامت و تغذیه، اطفال، زنان، مردان، سالمندان و ….

براساس آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا تهیه و تولید می‌شوند. تحقیق و نوآوری رمز موفقیت شرکت ویتابیوتیکس است. این امر با استفاده از جدیدترین تحقیقات علمی از یک سو و در نظر داشتن خواسته‌های جامعه مدرن به‌دست آمده است. تیم تحقیق و توسعه شرکت ویتابیوتیکس شامل دانشمندان علوم تغذیه، بیوشیمی، پزشکی و داروسازی است که با همکاری نزدیک با سازمان‌های تحقیقاتی و معتبر علمی مانند دانشگاه آکسفورد و دانشگاه وست مینیستر از جدیدترین تحقیقات علمی در تولید و نوآوری محصولات خود استفاده می‌کنند.

مایر ارگانیکس Meyer Organics بخشی از شرکت Vitabiotics است که در لندن مستقر آن میباشد و در 110 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند. مایرارگانیکس بیش از سه دهه است که در حال تولید محصولات مراقبت بهداشتی نوآورانه است. مایر ارگانیکس در تلاش است با پاسخگویی دقیق به نیازهای مصرف کننده، همچنین تحقیق و توسعه راهکارهای بهداشتی و درمانی اثبات شده، کیفیت و کارآیی محصولات خود را حفظ کند. MEYER Organics یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت داروسازی است که در سال 1982 تأسیس شده است.

مقایسه ( 0 مورد )