شرکت ویتابیوتیکس از سال 1971 با ایده ویتامین‌درمانی توسط جناب آقای پروفسور لالوانی فعالیت خود را با تولید محصول امگا اچ‌3 آغاز نموده و هم‌اکنون با بیش از 45 سال تجربه به یکی از معتبرترین و معروف‌ترین برندها در زمینه تولید و عرضه مکمل‌های غذایی و محصولات دارویی در سطح جهان مبدل شده است. ویتابیوتیکس دارای سبدی کامل از محصولات در زمینه مکمل‌های غذایی و دارویی است که با استفاده از جدیدترین اطلاعات و تحقیقات علمی توسط دانشمندان علوم دارویی و پزشکی به‌ویژه در گروه‌های سلامت و تغذیه، اطفال، زنان، مردان، سالمندان و ….

براساس آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا تهیه و تولید می‌شوند. تحقیق و نوآوری رمز موفقیت شرکت ویتابیوتیکس است. این امر با استفاده از جدیدترین تحقیقات علمی از یک سو و در نظر داشتن خواسته‌های جامعه مدرن به‌دست آمده است. تیم تحقیق و توسعه شرکت ویتابیوتیکس شامل دانشمندان علوم تغذیه، بیوشیمی، پزشکی و داروسازی است که با همکاری نزدیک با سازمان‌های تحقیقاتی و معتبر علمی مانند دانشگاه آکسفورد و دانشگاه وست مینیستر از جدیدترین تحقیقات علمی در تولید و نوآوری محصولات خود استفاده می‌کنند.

مایر ارگانیکس Meyer Organics بخشی از شرکت Vitabiotics است که در لندن مستقر آن میباشد و در 110 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند. مایرارگانیکس بیش از سه دهه است که در حال تولید محصولات مراقبت بهداشتی نوآورانه است. مایر ارگانیکس در تلاش است با پاسخگویی دقیق به نیازهای مصرف کننده، همچنین تحقیق و توسعه راهکارهای بهداشتی و درمانی اثبات شده، کیفیت و کارآیی محصولات خود را حفظ کند. MEYER Organics یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت داروسازی است که در سال 1982 تأسیس شده است.

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

شربت آسماویت Asmavit مایر ویتابیوتیکس 200ml

۱۴۹,۰۰۰ تومان

شربت آسماویت مایر ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود، باعث بهبود عملکرد سیستم تنفسی و افزایش قدرت ایمنی بدن در برابر انواع بیماری می شود. این شربت حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و برای بهبود سلامت عمومی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. شربت آسماویت یک ترکیب منحصر به فرد برای کسانی است که در معرض آلودگی هوا یا دود سیگار قرار دارند. همچنین کسانی که دچار بیماری های حاد و یا مزمن تنفسی هستند، می توانند از این محصول ویژه شرکت ویتابیوتیکس بهره ببرند. این محصول باعث حفاظت از مجاری تنفسی این افراد در مقابل آلودگی های محیطی مختلف می گردد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Vitamin A1500IU*
Vitamin D3200IU*
Vitamin E10mg*
Vitamin B122.5mcg*
Vitamin C40mg*
Thiamine Hydrochloride3mg*
Folic Acid200mcg*
Zinc5mg*
Iron5mg*
Magnesium50mg*
Selenium25mcg*
Nicotinamide (BP)10mg*
Pyridoxine Hydrochloride BP1.5mg*
Riboflavine BP1mg*
L-Lysine25mg*
Citrus Bioflavonoids10mg*
D-Panthenol BP5mg*
Manganese0.5mg*
Syrup Malt***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت کیدیکر Kidicare مایر ویتابیوتیکس 200ml

۸۹,۰۰۰ تومان

با توجه به رژیم های غذایی امروزی، حفظ سلامت و شادابی کودکان و نوجوانان به سادگی گذشته نیست. این نوع رژیم ها معمولا قادر به تامین ریز مغذی های لازم از جمله ویتامین ها و مواد معدنی برای بدن نیستند. شربت کیدیکر ویتابیوتیکس با ارائه ی تركیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودکان و نوجوانان، ترکیب منحصر به فردی را در اختیار این گروه سنی قرار داده است که موجب تقویت سیستم ایمنی، افزایش اشتها، تامین ویتامین ها و بهبود رشد در کودکان و نوجوانان می گردد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Vitamin A (as Palmitate)1500IU*
Vitamin D3100IU*
Vitamin E Acetate3mg*
Vitamin B11.5mg*
Vitamin B21.5mg*
Vitamin B61mg*
Vitamin B121.5mcg*
Niacinamide5mg*
Vitamin C30mg*
D-Panthenol2.5mg*
L-Lysine Hydrochloride40mg*
Ferrous Gluconate (eqvt. to Elemental Iron 7 mg)60mg*
Zinc Gluconate (eqvt. to Elemental Zinc 5 mg)34.85mg*
Magnesium Gluconate (eqvt. to Elemental Magnesium 10 mg)185.41mg*

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت میم اورنج Mimorange مایر 200ml

۱۰۱,۰۰۰ تومان

شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس یک مولتی ویتامین مینرال است که نیاز های تغذیه ای رشد طبیعی را تامین می کند و با فرمولی منحصر به فرد علاوه بر تامین بسیاری از نیازهای اصلی بدن به ویتامین ها و مواد معدنی، باعث بهبود اشتها و افزایش رشد در کودکان خواهد شد. این محصول همچنین جهت درمان بیماری های قارچی، اختلالات چشمی، کمبود ویتامین B12، کم خونی مادرزادی، کمبود تیامین، اختلالات عصبی و برخی بیماری های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول جهت پیشگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی و حفظ رشد نرمال در نوزادان و کودکان بوده و دارای اسانس طبیعی پرتقال می باشد که باعث قابلیت پذیرش بالای محصول از سوی اطفال می گردد. این محصول دارای روغن بادام زمینی بوده و در صورت داشتن آلرژی و یا بروز هر گونه علائم غیر معمول در کودک با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Vitamin B14.5mg643%
Vitamin B22.5mg313%
Vitamin B61.5mg214%
Vitamin B125mcg167%
Iron18mg180%
Zinc7.5mg94%
Iodine75mcg50%
Copper0.45mg45%
Selenium40mcg*

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.