در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

خمیر دندان ترمیم کننده REPAIR دندان های حساس مریدنت 100g

۴۰,۰۰۰ تومان

بهداشت دهان و دندان برای سلامت عمومی بدن ضروری است. انتخاب بهترین خمیر دندان باعث حفظ سلامت و بهداشت لثه و دندان‌ها می‌شود. مسواک زدن با خمیر دندان مناسب از پوسیدگی و تخریب دندان‌ها جلوگیری می‌کند. خمیر دندان ترمیم کننده مریدنت محصولی مناسب دندان های حساس می باشد که به بازسازی مینای دندان، ترمیم تدریجی پوسیدگی های اولیه دندان و کاهش درد ناشی از حساسیت های دندانی کمک می کند.

خمیر دندان ترمیم و سفید کننده REPAIR WHITENING مریدنت 100g

۵۲,۰۰۰ تومان

خمیر دندان ترمیم کننده سفید کننده مریدنت محصولی با بهره گیری از فناوری نانو می باشد که برای ترمیم تدریجی پوسیدگی های سطح مینای دندان ها و سفید کنندگی دندان ها مناسب است و از آنجا که دارای ترکیبات ساینده و یا اکسید کننده نمی باشد، برای استفاده روزانه و دائمی مناسب است.

خمیر دندان دندان های حساس Sensitive مریدنت 130g

۴۳,۰۰۰ تومان

تقریبا از هر هشت بزرگسال یک نفر حساسیت دندانی را تجربه می‌کند. این وضعیت که از نظر تخصصی حساسیت بیش از حد دندان نامیده می‌شود، منجر به احساس گذرا و دردناک در یک یا چند دندان می‌شود که معمولا در اثر محرک‌های گرم، سرد یا شیرین ایجاد می‌شوند. خمیر دندان دندان های حساس مریدنت موجب کاهش حساسیت دندان ها می شود و ضمن محافظت از لثه، به ایجاد حس تازگی و خوشبو کنندگی دهان نیز کمک می کند.

خمیر دندان ژله ای کودک مریدنت
السا
باب اسفنجی

خمیر دندان ژله ای کودک Merident مریدنت 70g

۲۰,۲۰۰ تومان۲۳,۵۰۰ تومان

خمیر دندان ژله ای کودک مریدنت بهترین انتخاب برای تمیز نمودن دندان های کودک شما می باشد. این خميردندان با سايندگی تنظيم شده مناسب با دندان کودک، باعث پاکیزگی و از بین رفتن پلاک های دندانی در کودک شما خواهد شد. فرمولاسیون این خمیر دندان به ميناي حساس دندان کودک آسيبی وارد نمی کند. همچنين با میزان فلورايد استاندارد و مورد نیاز دندان های این طیف سنی، از پوسیدگی دندان فرزند دلبندتان جلوگیری می کند.

خمیر دندان سفید کننده Whitening مریدنت 130g

۳۱,۵۰۰ تومان

 گاهی برای از بین بردن جرم‌ها و همچنین سفید کردن دندان ها حتما لازم نیست به دندان پزشک مراجعه کرد. برخی از خمیر دندان‌ها ویژگی هایی دارند که با استفاده از آنها می‌توان تا حدود زیادی از شر جرم‌ها و لکه های دندانی خلاص شد. خمیر دندان سفید کننده مریدنت مورد تایید جامعه دندانپزشکان ایران بوده و علاوه بر خاصیت سفید کنندگی، از تشکیل جرم و پوسیدگی دندان ممانعت می‌نماید.

خمیر دندان کامل 12Hours با اثر طولانی مریدنت 130g

۲۶,۷۰۰ تومان

خمیر دندان کامل با اثر طولانی مریدنت آنتی باکتریال می باشد و حاوی تركيباتی است که موجب می شود در طول اين مدت دندان‌ها و لثه نسبت به حمله باكتری‌ها، تشكيل پلاك ميكروبی، تشكيل جرم، پوسيدگی دندان‌ها و بيماري‌های لثه محافظت شوند.

خمیر دندان کامل 7Complete با اثر طولانی مریدنت 130g

۳۳,۹۰۰ تومان

خمیر دندان کامل با اثر طولانی مریدنت دارای 7 ویژگی مهم برای حفاظت از دهان و دندان می باشد و می تواند برای 12 ساعت دندان‌ها و لثه ها را نسبت به حمله باكتری‌ها، تشكيل پلاك ميكروبی، تشكيل جرم، پوسيدگی دندان‌ها و بيماري‌های لثه محافظت کند.

خمیر دندان کامل نعنایی مریدنت
دارچین
نعناع

خمیر دندان کامل Daily Care مریدنت 130g

۲۵,۵۰۰ تومان۳۱,۴۰۰ تومان

خمیر دندان کامل مریدنت ضد پوسیدگی می باشد و به کاهش التهاب لثه و خوشبو و سفید کردن دندان ها کمک می کند. این محصول آنتی باکتریال بوده و با ترکیبات خاص خود دارای 5 ویژگی مهم است که به سلامت، زیبایی و بهداشت دهان و دندان های شما کمک می کند.