در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماسک 6 لایه کربن اکتیو N95 مداکس Medoux بدون سوپاپ یک عددی

۱۸,۶۰۰ تومان

ماسک 6 لایه کربن اکتیو N95 مداکس-Medoux، دارای 6 لایه شامل 2 لایه ملت بلون نانو و 1 لایه کربن اکتیو می باشد که کارایی آن را به صورت قابل ملاحظه‌ای نسبت به ماسک های ساده موجود در بازار بهبود می بخشد.  سطح آستر داخلی و خارجی این ماسک از جنس اسپان باند و اس ام اس با گرید پزشکی می باشد که باعث ایجاد حس راحتی در فرد می شود. این ماسک دارای فوم روی بینی می باشد که احساس خستگی را در استفاده بلند مدت رفع می نماید.

ماسک سایز متوسط بانوان N95 مداکس 1 عددی

۱۶,۵۰۰ تومان

ماسک سایز متوسط بانوان مداکس یک ماسک بدون سوپاپ براساس پروتکل N95 می‌باشد. این ماسک علاوه بر محافظت در برابر گرد و خاک و دود و ضد ویروس، مایعات را هم عبور نمی‌دهد.

ماسک سوپاپدار 6 لایه کربن اکتیو N95 مداکس Medoux یک عددی

۲۳,۰۰۰ تومان

ماسک 6 لایه سوپاپدار کربن اکتیو N95 مداکس، دارای 6 لایه شامل 2 لایه ملت بلون نانو و 1 لایه کربن اکتیو می باشد که کارایی آن را به صورت قابل ملاحظه‌ای نسبت به ماسک های ساده موجود در بازار بهبود می بخشد. سطح آستر داخلی و خارجی این ماسک از جنس الیاف اسپان باند و اس ام اس با گرید پزشکی می باشد که باعث ایجاد حس راحتی در فرد می شود. این ماسک دارای فوم روی بینی می باشد که احساس خستگی را در استفاده بلند مدت رفع می نماید. با توجه به وجود سوپاپ در این ماسک، تنفس با آن راحت تر از دیگر انواع ماسک می باشد.

ماسک کربن پلاس MEDOUX N95 بدون سوپاپ مداکس 1 عددی

۱۸,۲۰۰ تومان

ماسک ان95 کربن پلاس مداکس یک ماسک بدون سوپاپ براساس پروتکل N95 می‌باشد. این ماسک علاوه بر محافظت در برابر گرد و خاک و دود و ضد ویروس، مایعات را هم عبور نمی‌دهد. این ماسک دارای فیلتر 6 لایه دارای فیلتر کربن فعال بوده و کش ضد حساسیت و قابل تنظیم دارد.