در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36
-4%
ضد آفتاب مدیسان
بژ روشن
بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب SPF40 کرم پودری انواع پوست مدیسان 30ml

۱۹۹,۵۰۰ تومان۲۵۹,۰۰۰ تومان

ضد آفتاب کرم پودری +SPF40 مدیسان مناسب برای انواع پوست است. این محصول محافظت بالایی در مقابل اشعه های UVA و UVB دارد و از ایجاد لک های پوستی که از نور خورشید نشات می گیرند جلوگیری خواهد کرد. ضد آفتاب مدیسان رطوبت پوست را حفظ و تنظیم نموده و از ایجاد چین و چروک پوستی ممانعت می نماید. این محصول پوشانندگی مناسب و ماندگاری بالایی دارد.

-4%
ضد آفتاب چرب و حساس مدیسان
بژ روشن
بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب SPF40 کرم پودری پوست چرب و حساس مدیسان 30ml

۲۵۸,۰۰۰ تومان۲۵۹,۰۰۰ تومان

ضد آفتاب کرم پودری +SPF40 مدیسان محصولی برای پوست های چرب و حساس می باشد. این ضد آفتاب با پوشش کرم پودری خود و مقدار SPF لازم، از پوست در برابر اشعه های مضر UVA و UVB محافظت نموده و پوششی یکنواخت برای پوست ایجاد می نماید. این محصول رطوبت پوست را حفظ کرده و موجب افزایش نرمی و الاستیسیته پوست می شود. ضد آفتاب مدیسان ماندگاری بالایی دارد و ضد آب است.

کرم ضد آفتاب SPF50 بژ طبیعی پوست خشک و معمولی مدیسان 50ml

۱۱۸,۰۰۰ تومان

کرم ضد آفتاب SPF50 بژ طبیعی پوست خشک و معمولی مدیسان قدرت حفاظتی بالایی در برابر پرتوهای زیان بار خورشید دارد. همچنین مرطوب کنندگی مناسبی را نیز برای پوست به ارمغان می‌آورد. این ضد آفتاب هیچ گونه حساسیتی را روی پوست ایجاد نمی‌کند.

کرم ضد آفتاب SPF50 بی رنگ پوست معمولی و چرب مدیسان 50ml

۱۶۴,۰۰۰ تومان

کرم ضد آفتاب بی رنگ SPF50 پوست معمولی و چرب مدیسان یک محصول کاربردی و فاقد چربی است که با ترکیبات مفیدی همچون ویتامین E و C پوست را از آسیب رادیکال های آزاد و پرتوهای مضر خورشید حفظ می نماید. این محصول مانع از آفتاب سوختگی می شود و در آبرسانی و مرطوب نمودن پوست موثر است.

کرم ضد آفتاب SPF60 بدون رنگ آقایان مدیسان 50ml

۱۶۸,۰۰۰ تومان

کرم ضد آفتاب SPF60 بدون رنگ آقایان مدیسان 50ml از ایجاد لکه های پوستی بر صورت جلوگیری میکند. همچنین به دلیل داشتن spf بالا تاثیرگذاری بیشتری دارد و مانع از آسیب دیدن پوست در برابر اشعه های مضر خورشید میشود و در نهایت با محافظت قوی به داشتن پوستی سالم کمک میکند.