در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

پن درماتولوژیک Baby Syndet پوست حساس اطفال مدیپن 100g

قیمت اصلی ۷۲,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۷,۰۰۰ تومان است.

پن درماتولوژیک کودکان مدیپن مناسب برای پوست حساس و لطیف اطفال است که دارای PH=6.5 می باشد و ترکیبات موثری همچون نشاسته گندم، اسید چرب نارگیل، روغن کرچک، روغن برنج، آلفا توکوفریل استات و زینک اکساید دارد. این محصول پاک کننده ای ملایم برای پوست کودکان است که به کاهش التهاب و سوزش ناحیه پوشک نوزادان نیز کمک می نماید. این شوینده غیر صابونی نرم کننده، تغذیه کننده و آبرسان پوست بوده و از پوست کودک در برابر آسیب محافظت می نماید.

پن درماتولوژیک Syndet Bar پوست چرب و آکنه ای مدیپن 100g

قیمت اصلی ۱۱۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۰,۰۰۰ تومان است.

پن درماتولوژیک Syndet Bar پوست چرب و آکنه ای مدیپن دارای نشاسته گندم، پارافین، گلیسیرین و اسید سیتریک می باشد و برای پیشگیری و درمان جوش و آکنه تهیه شده است. این محصول پاک کننده قوی پوست صورت و بدن می باشد و برطرف کننده سلول های مرده پوست است. همچنین این پن شفافیت و آبرسانی پوست را افزایش می دهد و به رفع انسداد منافذ پوست کمک می کند.

پن درماتولوژیک Syndet Bar پوست خشک و حساس مدیپن 100g

قیمت اصلی ۹۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۸,۴۰۰ تومان است.

پن درماتولوژیک Syndet Bar پوست خشک و حساس مدیپن حاوی ترکیبات مفیدی مانند نشاسته گندم، پلی کواترنیوم 7 و روغن برنج برای پوست است که پوست را پاک می نماید و موجب رفع خشکی پوست می گردد. این محصول مرطوب کننده، نرم کننده، شفاف کننده و احیا کننده پوست است و التهابات پوستی را کاهش می دهد.

پن درماتولوژیک تری کلوکربان Syndet + TCC پوست چرب آکنه ای مدیپن 100g

قیمت اصلی ۱۱۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۱,۰۰۰ تومان است.

پن درماتولوژیک تری کلوکربان Syndet Bar + TCC چرب و آکنه ای مدیپن دارای تری کلوکربان، گلیسیرین و اسید سیتریک است که به درمان آکنه و جوش کمک می نماید. این محصول خاصیت لایه برداری دارد و سلول ها مرده پوست و منافذ پوست را پاکسازی می نماید. پن مدیپن PH مناسب پوست دارد، سبب کاهش بروز جوش های چرکی می شود و متعادل کننده چربی پوست است.

پن درماتولوژیک کرم دار Cream Syndet خشک و معمولی مدیپن 100g

قیمت اصلی ۱۱۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۰,۰۰۰ تومان است.

پن درماتولوژیک کرم دار Cream Syndet Bar خشک و معمولی مدیپن حاوی ترکیبات مفید برای پوست مانند نشاسته گندم، اسید چرب نارگیل، روغن کرچک، روغن برنج و ویتامین E می باشد که جهت آبرسانی و نرم کنندگی پوست تهیه شده است. این شوینده غیر صابونی پاک کننده ای مناسب برای پوست می باشد و موجب افزایش شفافیت پوست و حفاظت از سلامت و انعطاف پذیری پوست می گردد.