در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

تست بارداری کاستی ( بی بی چک ) Pregnancy Test مدیکور 1 عددی

۱۱,۴۰۰ تومان
تست بارداری کاستی Pregnancy Test مدیکور یکی از ساده ترین ابزارها برای انجام تست بارداری در خانه می باشد. زمان نمایش نتیجه تست، بین ۱ الی ۲ دقیقه می باشد و دقت آن در حدود ۹۹.۸٪ است. اگر در ادرار هورمون بارداری وجود داشته باشد بر روی نوار بیبی چک 2 خط ظاهر میگردد و بهترین زمان برای استفاده از بیبی چک در اولین روز قاعدگی می باشد. این محصول داری یک کاست و یک قطره چکان برای برداشتن نمونه ادرار است که فقط برای یکبار می‌توان از آن جهت تشخیص بارداری استفاده نمود.
بیبی چک

تست تخمک گذاری LH مدیکور 5 عددی

۵۵,۰۰۰ تومان

تست تخمک گذاری LH مدیکور یکی از ساده ترین ابزارها برای انجام تست بارداری یا جلوگیری از بارداری در خانه می باشد. زمان نمایش نتیجه تست، بین 1 الی 5 دقیقه می باشد و دقت آن در حدود 99.8% است. کیت تست مدیکور به ترشح زیاد هورمون LH حساس بوده و به طور دقیق و آسان زمان تخمک گذاری را تعیین می نماید.

تست بارداری خودکاری ( بی بی چک ) Pregnancy Test مدیکور 1 عددی

۱۷,۰۰۰ تومان

بی بی چک ها یکی از ساده ترین ابزار برای انجام تست بارداری در خانه هستند. تا حدی همان رویدادی است که در آزمایشگاه و تست خون رخ میدهد. در این تست شما تنها به یک بی بی چک نیاز دارید که آن را برای دو ثانیه در ادرار قرار دهید. اگر در ادرار هورمون بارداری وجود داشته باشد در روی نوار بیبی چک مشخص میگردد. برخی بی بی چک ها در اولین روز قاعدگی یعنی 14 روز بعد از لقاح اثرات خود را نشان میدهند و برخی دیگر 7 تا 8 روز بعد از لقاح هورمون بارداری در ادرار را تشخیص خواهند داد. در حالیکه در این زمان خیلی قابل اعتماد نیست زیرا ممکن است در این زمان یا تولید نشده باشد و یا خیلی کم تولید شده باشد. بهترین زمان برای چک کردن بیبی چک در اولین روز قاعدگی است که پریود نشده اید. تست بارداری مدیکور یا بی بی چک جهت تشخیص بارداری زنان بوده و بانوان گرامی می‌توانند بدون نیاز به پزشک و به صورت خانگی این تست را انجام دهند. این تست بارداری قادر به تشخیص هورمون‌های بارداری در ادرار بوده و قادر است نتایج را ظرف مدت کوتاهی نشان دهد.

بیبی چک