در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36
-33%
شامپو بچه لطیفه
200 میلی لیتر
300 میلی لیتر
500 میلی لیتر

شامپو بچه BABY SHAMPOO لطیفه

۷,۰۰۰ تومان۱۶,۹۰۰ تومان

شامپو بچه لطیفه یکی از با کیفیت ترین شامپوهای بازار بر پایه فرمولاسیون به روز است. PH در این شامپو خنثی بوده و ضمن این که باعث می شود چشمان کودک نازنینتان در زمان شستشو نسوزد، با پوست و موی کودک سازگار خواهد بود و به هیچ روی به آن آسیب نمی زند. این شامپو بچه با عطر و رایحه گل های بهاری، آلوئه ورا و اسطوخودوس ساخته شده و مناسب هر سلیقه ای است.

-14%
نرم کننده موی سر طلائی لطیفه
200 میلی لیتر
400 میلی لیتر
800 میلی لیتر

نرم کننده موی سر HAIR CONDITIONER طلائی لطیفه

۱۱,۰۰۰ تومان۴۸,۰۰۰ تومان

ما می خواهیم که موهایمان همیشه حالتی صاف و براق داشته باشد و به همین دلیل همیشه در حمام یک نرم کننده مو داریم که از آن برای صاف و براق کردن موهایمان استفاده می کنیم. نرم کننده موی سر طلائی لطیفه یکی از این نرم کننده ها می باشد که جهت نگهداری و محافظت از موهای آسیب دیده و رنگ شده ساخته شده است. این نرم کننده موی سر، باعث افزایش آب رسانی درون ساقه مو شده و به دلیل استفاده از سیلیکون‌ها درخشندگی و جلای موهای شما را افزایش می‌دهد و به محض تماس با مو اثر خود را اعمال نموده و باعث راحت تر شانه شدن موها می‌گردد.

-16%
نرم کننده موی سر لطیفه
200 میلی لیتر
400 میلی لیتر
800 میلی لیتر

نرم کننده موی سر Hair Conditioner لطیفه

۱۲,۸۰۰ تومان۲۱,۰۰۰ تومان

ما می خواهیم که موهایمان همیشه حالتی صاف و براق داشته باشد و به همین دلیل همیشه در حمام یک نرم کننده مو داریم که از آن برای صاف و براق کردن موهایمان استفاده می کنیم. نرم کننده موی سر لطیفه به داخل مو نفوذ کرده و مواد کاتیونی موجود در آن موجب خنثی کردن بار منفی موها بر اثر شستشو با انواع شامپو می شود. در نتیجه از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها جلوگیری کرده و موها راحت تر شانه می شوند.

ژل ضد عفونی کننده دست لطیفه 60ml

قیمت اصلی ۸,۸۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۰۰۰ تومان است.
روزانه ممکن است هزاران عامل بیماری زا و میکروب در اثر تماس دست با اشیا آلوده، سلامتی را به خطر بیندازد. شستشو و ضدعفونی کـردن دست‌ها یکـی از بهتـرین روش‌هـای پیشگیـری از ابتـلا به بیمـاری‌های عفـونی است. ژل ضد عفونی کننده دست لطیفه به از بین بردن کلیه آلودگی‌ها، میکروب‌ها و ویروس‌ها از دستها کمک می‌کند. این محصول پس از استفاده نیازی به آب‌کشی ندارد و در مواقعی که به آب دسترسی نیست، استفاده از آن بهترین گزینه است.