در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

شربت تیموس کامپاند کیم کیمیاگر طوس 120ml

۲۸,۰۰۰ تومان

شربت تیموس کامپاند کیم کیمیاگر طوس با دارا بودن عصاره آويشن، عسل، انجير به درمان سرفه و گلو درد كمك ميكند و باعث بهبود سرفه و همچنين خلط ميشود. اين شربت در درمان سرماخوردگي و آنفولانزا نيز موثر بوده و مصرف آن بهبود را سرعت ميبخشد. از اين رو مصرف اين شربت براي كساني كه سرماخوردگي يا آنفولازا دارند توصيه ميشود.

شربت کیمی کالم Kimicalm کیمیاگر طوس 60ml

۴۰,۱۰۰ تومان

گل گاو زبان از گیاهان بومی ایران است. خواص دارویی این گیاه توسط رومی ها در اوایل قرن سوم قبل میلاد شناخته و به اروپا معرفی شد. این گیاه نرم کننده سینه، درمان کننده سرفه های مزمن، برطرف کننده تنگی نفس و التیام دهنده گلو درد می باشد. یکی از مهم ترین خواص درمانی این گیاه، تاثیر آن در تقویت سیستم عصبی، رفع استرس و اضطراب است. همچنین اثرات نشاط آور و آرامش بخش داشته و می تواند با رفع احساس غم و غصه، دلهره و وحشت به بهبود افسردگی کمک کند. یکی دیگر از فواید مصرف شربت گل گاو زبان کیمیاگر، تصفیه و تمیز شدن خون می باشد. این گیاه به دلیل آنکه رابطه مستقیمی با فشار خون دارد، برای بیماران قلبی و عروقی نیز مفید است. این گیاه همچنین حاوی مقادیر زیادی مواد ضد التهاب و آنتی اکسیدان بوده و برای معالجه تب مفید می باشد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Echium Amoenum***
Melissa Officinalis***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

پماد زخم بستر بدسر BEDSER کیمیاگر طوس 45g

۴۴,۴۰۰ تومان

پماد زخم بستر بدسر کیمیاگر طوس حاوی ترکیباتی از جمله ریشه ابوخلسا، موم زنبور عسل و روغن زیتون می باشد و سبب ترمیم و بهبود زخم بستر می شود. این پماد موضعی دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتری نیز می باشد.

شربت اشتها آور اپتایت کیم Appetite Kim کیمیاگر طوس 120ml

۶۰,۰۰۰ تومان

در مقابل افردی که به دنبال لاغر شدن و کاهش وزن خود هستند، افراد دیگری نیز وجود دارند که برای چاق شدن و افزایش وزن به دنبال راه حل می گردند. یکی از روش های موثر برای افزایش وزن و تقویت قوای بدنی استفاده از فرآورده های دارویی چون شربت اپتایت کیم کیمیاگر طوس است که با افزایش اشتها شما را برای بیشتر غذا خوردن تشویق می کنند. این شربت همچنین معده و دستگاه گوارش را تقویت کرده و اثرات چاق کننده دارد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
عصاره افسنطین***
آب به***
عسل***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت معجون کندر Majoon Kondor کیمیاگر 120ml

۲۸,۵۰۰ تومان

معجون کندر کیمیاگر یک داروی گیاهی خوراکی تقویت حافظه با ترکیبات گیاهی شامل کندر، سعد کوفی، عسل و چند گیاه دارویی دیگر است که سبب تقویت حافظه شده و از آلزایمر در سالمندان پیشگیری می کند. این معجون خوراکی تقویت حافظه هم برای تقویت حافظه کودکان و هم بزرگسالان مفید بوده و در سالمندان نیز می تواند باعث پیشگیری از آلزایمر یا کند کردن و گاهی اوقات برگشت روند پیشروی آلزایمر در مراحل اولیه بیماری شود. این محصول سبب برطرف شدن اسپاسم و تنگی عروق می شود و نتیجه خون رسانی به بافت ها و سلول ها بیشتر می شود.

قطره گوشی گلیسیرین فنیکه PHENOL GLYCERIN کیمیاگر طوس 10ml

۲۸,۸۰۰ تومان

قطره گوشی گلیسیرین فنیکه کیمیاگر طوس به عنوان یک درمان کمکی برای عفونت ها و کاهش دردهای خفیف گوش میانی و خارجی اثر مطلوبی دارد. از این قطره جهت نرم کردن جرم گوش به منظور آماده سازی قبل از شستشوی گوش نیز استفاده می شود.

قطره میخچه و زگیل اسید سالیسیلیک کامپاند کیمیاگر طوس 10ml

۲۴,۰۰۰ تومان

قطره موضعی اسید سالیسیلیک کامپاند کیمیاگر طوس به دلیل دارا بودن اسید سالیسیلیک و اسید لاکتیک با خاصیت کراتولیتیک و خورندگی سبب از بین رفتن تدریجی زگیل و میخچه می‌شود. کلودین نیز به عنوان حامل و پایه قابل تبخیر است که پس از خشک شدن سبب تثبیت دارو در موضع مورد نظر روی زگیل یا میخچه می‌شود.

کپسول اشتها آور APPETIZER کیمیاگر طوس 60 عددی

۵۲,۰۰۰ تومان

کپسول اشتها آور کیمیاگر دارای ترکیبات صد در صد گیاهی می باشد و حاوی زنجبیل، قرنفل، مصطکی و شکر سرخ بوده و اشتهاآور در صورت سردی معده می باشد و به افزایش وزن کمک شایانی می کند.

کپسول تاخیری دیلی کیم DELAY KIM کیمیاگر طوس 10 عددی

۵۷,۰۰۰ تومان

انزال زودرس یکی از اختلالات جنسی است و زمانی اتفاق می‌افتد که مرد در عرض چند دقیقه پس از شروع فعالیت جنسی و تحریک آلت جنسی به ارگاسم برسد. کپسول دیلی کیم یک فرآورده 100% گیاهی است که بر پایه تجربیات موثق برگرفته از طب سنتی تهیه شده است و با کم کردن حساسیت اعصاب اندام های تناسلی موجب کمک به رفع انزال زودرس در آقایان می گردد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Tamarindus Indica***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.