نمایش ۱ - ۱ کالا از ۱

 • قطره سیدرال گوچه Sideral Gocce جونیا فارما 30ml
  حراج!

  %21

  قطره سیدرال گوچه Sideral Gocce جونیا فارما 30ml ۱۰۳,۰۰۰ تومان %۲۱.۳
  ۳۲,۷۰۰ تومان بروزرسانی :

  4.5

  از 6 رای

شرکت فارمانوترا یک شرکت دارویی است که در سال 2003 در پیزا تاسیس و به توسعه مکمل های ضد باکتری و دستگاه های پزشکی اختصاص یافته است. به طور خاص، فعالیت های مربوط به تحقیق، طراحی، توسعه و بازاریابی محصولات نوآورانه خود را انجام می دهد. از سال 2005، PharmaNutra از طریق شبکه اختصاصی نمایندگان فروش مستقیماً خط تولید محصولات خود را بطور مستقل توسعه داده و به بازار عرضه می کند. این گروه توسط PharmaNutra Plc (شرکت هلدینگ)، تولید کننده و توزیع مواد اولیه (مواد مؤثر) در صنعت داروسازی، مکمل های غذایی و رژیم غذایی و جونیا فارما Junia Pharma با مسئولیت محدود، تولید و توزیع دارو، تجهیزات پزشکی، فرابورس و مواد مغذی تشکیل شده است. این گروه استراتژی خاص خود را در زمینه تولید و مدیریت مالکیت معنوی بر اساس مدیریت یکپارچه دارایی های شرکت تنظیم کرده است.

از مهمترین دستاوردهای شرکت فارمانوترا می توان به محصولات مارک SiderAL، مبتنی بر Sucrosomial® Iron و محصولات مارک Cetilar® اشاره کرد که باعث بهبود حرکت مفصل ها و تسکین مفاصل تحت تأثیر آرتروز می شوند. شرکت فارمانوترا ایتالیا برای اولین بار در دنیا اقدام به ارائه محصول نوآورانه خود به نام “سیدرال” به بازار کرده است. آهن موجود در محصولات سیدرال دارای قابلیت جذب بسیار بالا و کمترین عارضه گوارشی می باشد.

فناوری لیپوزومال فرآیندی است که طی آن آهن توسط غشای فسفولیپیدی پوشانده می شود و چون جنس این غشا به جنس دیواره سلولهای بدن شباهت دارد، آهن درون ساختار لیپوزومال به راحتی، از طریق سلولهای دیواره روده جذب می شود. مکمل آهن سیدرال به علت قرارگیری در ساختار لیپوزوم و عدم تماس مولکول آهن با دستگاه گوارش، فاقد عوارض گوارشی مانند یبوست، تهوع، دل درد می باشد. سیدرال (مکمل آهن به فرم لیپوزومال) دارای جذب بسیار بالا و همچنین شکل های دارویی متنوع (کپسول، ساشه و قطره) برای افراد با نیازهای مختلف آهن می باشد و هم چنین به دلیل نداشتن گلوتن برای افراد مبتلا به سلیاک مناسب است.

مقایسه ( 0 مورد )