در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پماد ویتامین آ + د Vitamin A + D ناژو 30g

۱۶,۸۰۰ تومان

ویتامین آ + د یکی از پمادهایی است که کاربردهای زیادی دارد. پماد ویتامین آ + د ناژو حاوی دو ویتامین آ و دی است که به نگهداری رطوبت طبیعی پوست کمک کرده و در نتیجه پوست‌های آسیب دیده را التیام می‌بخشد. استفاده صحیح از این محصول، عارضه جانبی خاصی ندارد.

ژل اشک مصنوعی ناژو تیرز NAJO TEARS ایران ناژو 10g

۴۰,۲۵۰ تومان

ژل اشک مصنوعی ناژو تیرز ایران ناژو را می‌توان به عنوان اشک مصنوعی با اثر طولانی مدت مورد استفاده قرار داد. این محصول در بهبود زخم های سطحی و آسیب های سطحی خصوصا ناشی از استفاده از لنزهای تماسی، بهبود کراتیت مورد استفاده قرار می گیرد و به رفع خشکی چشم نیز کمک می کند.

شامپو سلنیوم سولفاید Selenium Sulfide ناژو
1%
2.5%

شامپو سلنیوم سولفاید Selenium Sulfide ناژو 150ml

۵۲,۳۰۰ تومان۵۸,۰۰۰ تومان

شامپو سلنیوم سولفاید 2.5 درصد و 1 درصد ناژو به عنوان ضد قارچ و ضد شوره مو استفاده می شود. همچنین برای درمان درماتیت سبوره و پیشگیری از خارش و پوسته پوسته شدن پوست سر نیز کارایی دارد. به عنوان شامپو ضد عفونی کننده کاربرد دارد. در درمان پتريازيس ورسيكالر و تحریک و قرمزی پوست کف سر نیز استفاده می شود.

شامپو کتوکونازول 2 درصد ناژو 100ml

۵۸,۰۰۰ تومان

شامپو کتوکونازول 2 درصد ناژو به عنوان یک ضد قارچ و ضد شوره مناسب مو استفاده می شود. همچنین برای درمان درماتیت سبوره و پیشگیری از خارش و پوسته پوسته شدن پوست سر نیز کارایی دارد.

شامپو کل تار 1 درصد Coal Tar ناژو 150ml

۳۰,۰۰۰ تومان

شامپو کل تار 1 درصد ناژو به عنوان ضد قارچ و ضد شوره مو استفاده می شود. همچنین برای درمان درماتیت سبوره و پیشگیری از خارش و پوسته پوسته شدن پوست سر نیز کارایی دارد. فاقد تحریک زایی پوست است. این شامپو عاری از عارضه جانبی بوده و می توان آنرا برای سطح زیادی از بدن مورد استفاده قرار داد. از این محصول برای درمان اگـزمــا و پسوریازیس نیز استفاده می شود.

محلول دهان شویه کلرهگزیدین Chlorhexidine 0.2% ناژو 250ml

۳۰,۰۰۰ تومان

دهان شویه کلرهگزیدین 0.2% ناژو یکی از دهانشویه های پرمصرف است که در دندانپزشکی برای درمان عفونت های دهان و زخم های دهان و لثه به کار می رود و بر طیف وسیعی از باکتریهای گرم مثبت و منفی و همچنین برخی از قارچ‌ها و برخی از ویروس‌ها از جمله ویروس مولد ایدز و هپاتیت مؤثر است.

محلول ماینوکسیدیل 5% ناژو
2%
5%

محلول ماینوکسیدیل Minoxidil ناژو 60ml

۳۲,۷۰۰ تومان۴۸,۵۰۰ تومان

محلول ماینوکسیدیل ناژو به صورت موضعی موجب رشد مو می‌شود. در اغلب اوقات، بعد از 6 ماه استفاده از این محلول، اثرات آن نمایان خواهد شد. ماینوکسیدیل با تحریک فولیکول‌های مو، موجب رشد مجدد موها با ریزش مو آندروژنیک می‌شود.