براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۴ کالا از ۴

 • اتمام تخفیف
  قرص جوشان بایولکترا زینک Biolectra ZINC لیمویی هرمس 20 عددی
  حراج!

  %16

  قرص جوشان بایولکترا زینک Biolectra ZINC لیمویی هرمس 20 عددی ۱۲۸,۰۰۰ تومان %۱۶.۱
  -۶,۶۰۰ تومان بروزرسانی :

  0.0

  از 0 رای

کمپانی هرمس Hermes در سال 1907 در آلمان شروع به کار کرده است.خانواده هرمس خود را متعهد نموده تا به سلامت انسان به عنوان یک میراث ارزشمند انسانی در راس اهداف خود بنگرد و محصولات خود را در جهت حفظ و ارتقا این سلامتی تولید نماید. این کمپانی علاقه مند به تولید محصولات بی خطر و موثر،مناسب بر ای مصرف کننده و قطعا با کیفیت بالا می باشد.
کمپانی هرمس امروز با بیش از 750 کارمند خود را متعهد به تامین سلامت انسان ها کرده است. برند هایی مثل Anti brumm , Biolectera , Doc , Cevitt و .. از زیر مجموعه های این شرکت هستند که شامل تمام سیاست های سرمایه گذاری و گسترش آن میشوند. شعار اصلی کمپانی هرمس تولید محصولات مکمل، OTC و بازگرداندن و حفظ سلامت از طریق مصرف این داروهای بی خطر و تاثیر گذار میباشد. کمپانی Hermes بر این باور است که این خط مشی کاربرپسند و مردمی است و میتوان با توسعه این کار و همچنین بالا بردن کیفیت محصولات دارویی، سلامت استفاده کنندگان را تضمین کرد.
محصولات این کمپانی مطابق با بالاترین استانداردهای دارویی بین المللی تولید میشوند. از انتخاب بالاترین درجه مواد خام اولیه تا توسعه گیاهان دارویی و خود پروسه تولید همه سخت گیرانه انتخاب میشوند . همچنین فرایند گرانوله کردن TOPO که در جهان منحصر به فرد و متعلق به کمپانی Hermes میباشد، موقعیت پیشرو این کمپانی را در توسعه انواع اشکال دارویی تضمین میکند.

مقایسه ( 0 مورد )