در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

قطره استریل چشمی اشک مصنوعی های 10ml Hye

۲۰۰,۰۰۰ تومان
قطره های اشک مصنوعی شایع ترین داروهایی هستند که در درمان خشکی چشم به کار می روند و معمولاً علائم خشکی چشم را برطرف می کنند. در موارد خفیف و متوسط چشم معمولاً روزی 4-3 بار استفاده از قطره اشک مصنوعی برای رفع علائم کافی است. قطره استریل چشمی اشک مصنوعی های جهت پیشگیری و درمان قرمزی چشم و تحریک ملتحمه و قرنیه ناشی از عوامل محیطی به کار می‌رود.

اشک مصنوعی تک دوز Xiloial mono زیلویال 20 عددی

۲۲۸,۰۰۰ تومان
اشک مصنوعی تک دوز زیلویال Xiioial با مرطوب نمودن سطح چشم، باعث رفع خشکی و سوزش چشم می‌شود. همچنین رطوبت بخشی ناشی از مصرف این فرآورده موجب تسهیل در پلک زدن می شود. قطره استریل چشمی اشک مصنوعی زیلویال موجب ایجاد اثر محافظتی موثر بر روی چشم ها به مدت طولانی می گردد.

اشک مصنوعی تک دوز های Hye بسته 20 عددی

۹۵,۰۰۰ تومان
اشک مصنوعی تک دوز های یکی شایع ترین داروهایی است که در درمان خشکی چشم به کار می رود و معمولاً علائم خشکی چشم را برطرف می کند. در موارد خفیف و متوسط چشم معمولاً روزی 4-3 بار استفاده از اشک مصنوعی تک دوز های برای رفع علائم کافی است. اشک مصنوعی تک دوز های جهت پیشگیری و درمان قرمزی چشم و تحریک ملتحمه و قرنیه ناشی از عوامل محیطی به کار می‌رود.

قطره استریل چشمی اشک مصنوعی Xiloial زیلویال 10ml

۲۸۲,۷۰۰ تومان
قطره استریل چشمی اشک مصنوعی زیلویال Xiioial با مرطوب کردن سطح چشم، باعث رفع خشکی و سوزش چشم می‌شود. همچنین رطوبت بخشی ناشی از مصرف این فراورده موجب تسهیل در پلک زدن می شود. قطره استریل چشمی اشک مصنوعی زیلویال موجب ایجاد اثر محافظتی موثر بر روی چشم ها به مدت طولانی می شود.