در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 9 24 36
-11%
خودتراش 3لبه پلاتینیوم سامورایی دربی
3 عددی
6 عددی

خودتراش 3 لبه پلاتینیوم سامورایی SAMURAI 3 دربی

۴۹,۷۰۰ تومان۹۸,۰۰۰ تومان

خودتراش 3 لبه پلاتینیوم مدل سامورایی دربی یکی از مجموعه های بسیار با کیفیت است که قیمتی بسیار مناسبی نیز دارد. این ژیلت ها اساسا ضد آب بوده و جنس تیغه آنها در برابر رطوبت مقاوم می باشد. این تیغ ها اصلاحی نرم و روان را به شما هدیه خواهند داد.

-11%
خودتراش مدل سامورایی پاکتی دربی
2 لبه
3 لبه

خودتراش سامورایی SAMURAI پاکتی دربی 5 عددی

۴۱,۸۰۰ تومان۴۹,۰۰۰ تومان

خودتراش مدل سامورایی پاکتی دربی یکی از مجموعه های بسیار با کیفیت است که قیمتی بسیار مناسبی نیز دارد. این ژیلت ها اساسا ضد آب بوده و جنس تیغه آنها در برابر رطوبت مقاوم می باشد. این تیغ ها اصلاحی نرم و روان را به شما هدیه خواهند داد.

خودتراش 2 لبه TWIN BLADE پاکتی دربی 5 عددی

قیمت اصلی ۳۵,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲,۲۰۰ تومان است.

خودتراش 2 لبه پاکتی دربی یکی از مجموعه های بسیار با کیفیت است که قیمتی بسیار مناسبی نیز دارد. این ژیلت ها اساسا ضد آب بوده و جنس تیغه آنها در برابر رطوبت مقاوم می باشد. این تیغ ها اصلاحی نرم و روان را به شما هدیه خواهند داد.

خودتراش 2 لبه بانوان لیدی پلاتینیوم Lady PLATINUM دربی 3 عددی

قیمت اصلی ۵۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۹,۰۰۰ تومان است.

خودتراش 2لبه مدل لیدی پلاتینیوم دربی ویژه‌ی استفاده‌یپ بانوان است و در یک بسته‌ی 3 عددی از خودتراش‌هایی با دو تیغه است که جنس تیغه‌ها از پلاتینیوم ضدآب ساخته شده که زنگ نمی‌زنند و اکسید نمی‌شوند. روی این محصول یک نوار ژلی صابونی وجود دارد که از بریده شدن پوست درحین اصلاح جلوگیری می‌کند و اصلاحی آسان‌تر و سریع‌تر را برایتان فراهم می‌کند.

خودتراش 2 لبه مدل لیدی Lady پاکتی دربی 5 عددی

قیمت اصلی ۵۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۶,۸۰۰ تومان است.

خودتراش 2لبه مدل لیدی پاکتی دربی مخصوص بانوان بوده و دارای نوار ژل صابونی می باشد و موجب اصلاح آسان می شود. این محصول دارای درپوش روی هر تیغ با دسته پلاستیکی و خوش دست و دارای سری چرخان می باشد که اصلاح کردن را بسیار آسان می نماید.

خودتراش تک لبه SINGLE BLADE پاکتی دربی 5 عددی

قیمت اصلی ۳۱,۴۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸,۰۰۰ تومان است.

خودتراش تک لبه پاکتی دربی یکی از مجموعه های بسیار با کیفیت است که قیمتی بسیار مناسبی نیز دارد. این ژیلت ها اساسا ضد آب بوده و جنس تیغه آنها در برابر رطوبت مقاوم می باشد. این تیغ ها اصلاحی نرم و روان را به شما هدیه خواهند داد.