در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

پودر موبر پوست حساس دپی 50g

۸,۹۰۰ تومان

پودر موبر دپی از بین برنده موهای زائد صورت و بدن با فرمول جدید، بدون آرسنیک، سولفور و ترکیبات سمی مضر، برای پوست های حساس مناسب می باشد. دپی مخلوطی است از مواد موثر موبر که مطابق استانداردهای بین المللی تهیه و بسته بندی شده است.

کرم ماساژ دپی
20 گرم
37 گرم

کرم ماساژ DEPI دپی

۲۰,۰۰۰ تومان۳۰,۰۰۰ تومان

کرم ماساژ دپی DEPI تسکین دهنده عالی برای رفع انقباضات و آسیب های عضلانی بدن می باشد. این محصول تسکین دهنده دردهای عضلانی است و برای رگ به رگ شدن نیز مناسب می باشد. همچنین می توان از آن جهت هرگونه شرایط رماتیسمی استفاده کرد.

-11%
محلول خوشبو کننده هوا اکالیپتوس Eucalyptus دپی
185 میلی لیتر
60 میلی لیتر

محلول خوشبو کننده هوا اکالیپتوس Eucalyptus دپی

۱۲,۰۰۰ تومان۲۷,۸۰۰ تومان

محلول خوشبو کننده هوا حاوی اکالیپتوس محصول ویژه ای است که می توان آن را مستقیما به آب گرم و یا دستگاه های مخصوص بخور انتقال داد و بخارات تشکیل دهنده آن موجب ضد عفونی کردن هوای محیط و نیز استنشاق آن موجب باز شدن بینی و التیام مخاط متورم شده بینی و نیز ضد عفونی نمودن مجاری تنفسی می شود.

اسپری بوگیر کفش Shoes Spray دپی 60ml

۲۹,۰۰۰ تومان

اسپری بوگیر کفش دپی باعث از بین رفتن بوی بد و آزاردهنده ی کفش می شود و این کار را با نابود کردن باکتری ها و قارچ های موجود در کفش انجام می دهد. این اسپری به دست با کفایت متخصصین ایرانی شرکت داروسازی پیلتن با نام تجاری دپی تولید شده و استفاده از آن از ایجاد بوی بد پا جلوگیری می کند.

اسپری پا فرش فوت Fresh Foot دپی 60ml

قیمت اصلی ۱۱,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰,۰۰۰ تومان است.

اسپری پا فرش فوت دپی حاوی عصاره چای سبز و نعنا و اکالیپتوس می باشد و از تعریق و بوی بد پا جلوگیری به عمل آورده و همچنین ترک های ناشی از خشکی کف پا را نیز برطرف می نماید. از این محصول می توانید در سایر نقاط بدن که خشک شده و پینه بسته مانند آرنج و زانو نیز استفاده نمایید.

کرم دست و صورت کلد کرم Cold Cream دپی 100ml

۸,۰۰۰ تومان

کلد کرم دپی مرطوب کننده ای مناسب برای انواع پوست می باشد که دارای PH تنظیم شده با پوست مناسب برای مصرف روزانه دست و صورت بوده و موجب کاهش خطوط و چروک ناشی از خشکی هوا و نرم کننده پوست می شود.

لوسیون بعد از نیش حشرات After Bite دپی 45ml

قیمت اصلی ۵۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۷,۰۰۰ تومان است.

اگر به درمانی فوری برای تسکین درد پس از نیش خوردگی نیاز دارید لوسیون بعد از نیش حشرات دپی انتخاب مناسبی برای شماست. این لوسیون درد و خارش ناشی از نیش و زهر حشراتی مانند زنبور، پشه و همچنین التهابات و تحریکات پوستی کوچک را درمان می کند. این لوسیون همچنین به عنوان کمک اولیه جهت آسودگی موقت از درد به کار می رود. به علاوه این محصول به دلیل دارا بودن ماده مؤثر ضدعفونی کننده مانع از عفونت ناشی از نیش گزیدگی می گردد.

لوسیون دور کننده حشرات Before Bite دپی 45ml

قیمت اصلی ۳۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۳,۳۰۰ تومان است.

لوسیون دور کننده حشرات دپی یک محلول برای جلوگیری از گزش انواع حشرات مانند نواع پشه، آنوفل، شپش، مگس، مورچه، عنکبوت و ساس است که تا 6 ساعت قدرت محافظت کنندگی برای پوست ایجاد می کند.