در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

فوم موبر Hair REMOVAL مناسب پوست چرب دلتا 200ml

قیمت اصلی ۶۴,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۱,۰۰۰ تومان است.

فوم موبر پوست چرب دلتا موجب حذف موهای زائد از پایین ترین قسمت ریشه می گردد و موجب التهاب پوست، درد و حساسیت نمی شود. فوم موبر دلتا دارای بویی ملایم بوده و موجب التهاب پوست، درد و حساسیت نمی شود. این فوم حاوی عصاره آلوئه ورا می باشد که موجب نرمی، لطافت، شفافیت و مرطوب شدن پوست می گردد که یک راه آسان و کاملا بی خطر برای رفع موهای زائد است.

فوم موبر Hair REMOVAL مناسب پوست حساس دلتا 200ml

قیمت اصلی ۶۴,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۴,۵۰۰ تومان است.

فوم موبر دلتا که مناسب پوست های حساس می باشد فاقد آرسنیک بوده و حاوی موادی است که موجب حذف موهای زائد از پایین ترین قسمت ریشه می گردد که منجر به لطافت بیشتر پوست و کندی رشد موها می گردد. فوم موبر دلتا دارای بویی ملایم بوده و موجب التهاب پوست، درد و حساسیت نمی شود.

فوم موبر Hair REMOVAL مناسب پوست خشک دلتا 150ml

قیمت اصلی ۵۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۰,۰۰۰ تومان است.

فوم موبر Hair REMOVAL مناسب پوست خشک دلتا یک روش کاملا بی خطر، آسان و معمول جهت رفع موهای زائد می باشد. این محصول مخصوص پوست خشک بوده و موهای زائد بدن را در عرض 3 دقیقه از بین می برد. این محصول فاقد آرسنیک بوده و حاوی مواد خاصی می باشد که موجب زایل شدن موهای زائد از پایین ترین قسمت ریشه می گردد و این امر موجب لطافت بیشتر پوست و کند شدن رشد موها می گردد. همچنین دارای بویی ملایم بوده و با فرمولاسیون خاص خود، ضد التهاب پوستی بوده و موجب درد و حساسیت نمی شود.

فوم موبر Hair REMOVAL مناسب پوست معمولی دلتا 200ml

قیمت اصلی ۶۴,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۰,۵۰۰ تومان است.

فوم موبر پوست معمولی دلتا فاقد آرسنیک بوده و حاوی موادی است که موجب حذف موهای زائد از پایین ترین قسمت ریشه می گردد که منجر به لطافت بیشتر پوست و کندی رشد موها می گردد. فوم موبر دلتا دارای بویی ملایم بوده و موجب التهاب پوست، درد و حساسیت نمی شود. این فوم حاوی عصاره آلوئه ورا می باشد که موجب نرمی، لطافت، شفافیت و مرطوب شدن پوست می گردد که یک راه آسان و کاملا بی خطر برای رفع موهای زائد است.