در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

تب سنج دیجیتالی مدل CTA-302 سیتی زن

قیمت اصلی ۲۱۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۹,۰۰۰ تومان است.

تب سنج دیجیتالی مدل CTA-302 سیتی زن جهت استفاده برای زیر زبان و زیر بغل مناسب است. این محصول ضد آب بوده و قابل شستشو و آنتی باکتریال است. تب سنج دیجیتال سیتی زن مدل CTA-۳۰۲ دارای صفحه نمایشگر ۳ رقمی است که قابلیت نمایش دما در واحدهای اندازه‌گیری سانتی‌گراد و فارنهایت را دارد.

فشارسنج دیجیتالی CITIZEN سیتی زن مدل CHU 304

قیمت اصلی ۲,۰۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۰۱۰,۰۰۰ تومان است.

اندازه‌گیری فشار خون یکی از مهمترین معایناتی است که تمام افراد باید هر از گاهی نسبت به انجام آن اقدام کنند. ۱۵% افراد سن بالا دارای فشار خون بالا هستند و خودشان خبر ندارند. به همین علت هر انسانی چه مشکل داشته باشد و چه نداشته باشد لازم است که حداقل هر 6 ماه یکبار فشار خون خود را اندازه بگیرد تا در صورت بالا یا پایین بودن بیش از حد آن نسبت به درمان اقدام کند. در افرادی که مشکل فشار خون بالا دارند و در حال مصرف داروی ضد فشار خون می‌باشند لازم است که به طور مرتب و ترجیحاً روزانه فشار خون خود را اندازه‌گیری نمایند تا نسبت به موثر بودن داروها و شدت فشار خون خود آگاهی کامل داشته باشند.

فشارسنج دیجیتال CITIZEN سیتی زن مدل CH-452

قیمت اصلی ۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان است.

اندازه‌گیری فشار خون یکی از مهمترین معایناتی است که تمام افراد باید هر از گاهی نسبت به انجام آن اقدام کنند. ۱۵% افراد سن بالا دارای فشار خون بالا هستند و خودشان خبر ندارند. به همین علت هر انسانی چه مشکل داشته باشد و چه نداشته باشد لازم است که حداقل هر ۶ ماه یکبار فشار خون خود را اندازه بگیرد تا در صورت بالا یا پایین بودن بیش از حد آن نسبت به درمان اقدام کند. در افرادی که مشکل فشار خون بالا دارند و در حال مصرف داروی ضد فشار خون می‌باشند لازم است که به طور مرتب و ترجیحاً روزانه فشار خون خود را اندازه‌گیری نمایند تا نسبت به موثر بودن داروها و شدت فشار خون خود آگاهی کامل داشته باشند. فشارسنج دیجیتال سیتی زن مدل CH-452 به بصورت تمام اتوماتیک با قابلیت 90 حافظه ذخیره میزان اندازه‌گیری و میانگین گیری از 3 مقدار اندازه گیری آخر میباشد.